JK Narva Trans JK Narva Trans

07.03.2020
13:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

15.03.2020
15:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

22.03.2020
13:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

05.04.2020
15:00

JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

08.04.2020
19:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
FC Kuressaare FC Kuressaare

11.04.2020
16:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

18.04.2020
16:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

22.04.2020
19:30

Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

25.04.2020
13:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

01.05.2020
19:00

JK Narva Trans JK Narva Trans
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

05.05.2020
19:00

Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

09.05.2020
16:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

16.05.2020
16:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

20.05.2020
19:30

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

26.05.2020
19:30

Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

30.05.2020
13:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

25.06.2020
19:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

01.07.2020
19:30

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

19.07.2020
19:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

25.07.2020
16:00

Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

02.08.2020
16:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

07.08.2020
19:00

JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
JK Narva Trans JK Narva Trans

12.08.2020
19:30

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion

16.08.2020
19:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

21.08.2020
19:30

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

25.08.2020
19:30

Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

30.08.2020
15:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

12.09.2020
18:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

16.09.2020
19:00

Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

20.09.2020
13:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

26.09.2020
16:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

04.10.2020
15:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

18.10.2020
15:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
FC Kuressaare FC Kuressaare

24.10.2020
13:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

31.10.2020
13:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

07.11.2020
13:00

JK Narva Trans JK Narva Trans