Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

05.04.2020
13:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

09.04.2020
19:00

FC Nõmme United FC Nõmme United
Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu Jalgpalliklubi

13.04.2020
19:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

16.04.2020
19:00

Vändra JK Vaprus Vändra JK Vaprus
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond

23.04.2020
18:30

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

27.04.2020
19:00

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

02.05.2020
13:00

Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
FC Elva FC Elva

07.05.2020
18:30

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Vändra JK Vaprus Vändra JK Vaprus

11.05.2020
19:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

17.05.2020
13:00

Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

22.05.2020
19:00

Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
FC Nõmme United FC Nõmme United

28.05.2020
20:30

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

01.06.2020
19:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

27.06.2020
13:00

Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

02.07.2020
19:00

Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu Jalgpalliklubi
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus

17.07.2020
19:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

24.07.2020
19:00

FC Elva FC Elva
Vändra JK Vaprus Vändra JK Vaprus

01.08.2020
19:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond

07.08.2020
19:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

13.08.2020
18:30

Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

16.08.2020
19:00

FC Nõmme United FC Nõmme United
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21

20.08.2020
16:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

24.08.2020
19:00

Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu Jalgpalliklubi

30.08.2020
16:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Kohtla-Järve JK Järve Kohtla-Järve JK Järve

13.09.2020
13:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

17.09.2020
19:00

Vändra JK Vaprus Vändra JK Vaprus
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

21.09.2020
19:00

Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
FC Elva FC Elva

27.09.2020
13:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

04.10.2020
13:00

Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21

15.10.2020
19:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
FC Nõmme United FC Nõmme United

24.10.2020
13:00

Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

31.10.2020
13:00

Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21

08.11.2020
13:00

Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu Jalgpalliklubi