Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

29.05.2019
19:30

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
FC Kuressaare FC Kuressaare

02.06.2019
15:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond

15.06.2019
13:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

18.06.2019
19:30

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

21.06.2019
19:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

30.06.2019
19:00

Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

06.07.2019
16:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

21.07.2019
19:00

Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
FC Kuressaare FC Kuressaare

29.07.2019
19:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

02.08.2019
19:30

Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

09.08.2019
19:30

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

16.08.2019
19:30

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
JK Narva Trans JK Narva Trans

24.08.2019
18:30

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

28.08.2019
19:30

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

01.09.2019
15:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

13.09.2019
19:30

JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

18.09.2019
19:30

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

22.09.2019
15:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

29.09.2019
15:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

05.10.2019
16:00

JK Narva Trans JK Narva Trans
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

20.10.2019
15:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

27.10.2019
15:00

Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

03.11.2019
15:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond

09.11.2019
13:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora