JK Narva Trans JK Narva Trans

09.03.2019
13:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

16.03.2019
13:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

31.03.2019
15:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond

03.04.2019
19:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

07.04.2019
15:00

JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
FC Kuressaare FC Kuressaare

14.04.2019
13:00

Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

21.04.2019
13:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

27.04.2019
13:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

03.05.2019
19:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

10.05.2019
19:00

Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

17.05.2019
19:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

24.05.2019
19:30

Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

28.05.2019
19:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

02.06.2019
15:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
FC Kuressaare FC Kuressaare

15.06.2019
19:00

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

19.06.2019
19:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

22.06.2019
13:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

29.06.2019
19:00

JK Narva Trans JK Narva Trans
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond

05.07.2019
19:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

21.07.2019
19:00

Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
FC Kuressaare FC Kuressaare

29.07.2019
19:00

Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC

04.08.2019
19:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

09.08.2019
19:00

JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond

17.08.2019
16:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

23.08.2019
18:45

Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
JK Narva Trans JK Narva Trans

28.08.2019
18:30

FC Kuressaare FC Kuressaare
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik

01.09.2019
13:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

14.09.2019
13:00

Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev

17.09.2019
19:30

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

22.09.2019
13:00

Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka

27.09.2019
19:30

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

05.10.2019
13:00

Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia

19.10.2019
13:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

27.10.2019
13:00

Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju FC
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

03.11.2019
15:00

FC Kuressaare FC Kuressaare
FC Kuressaare FC Kuressaare

09.11.2019
13:00

JK Narva Trans JK Narva Trans