Tüdrukud U10

Hooaeg 2018

Osalevad võistkonnad:

Tartu JK Tammeka (T-09)
Põlva FC Lootos (T-09)
Pärnu JK Vaprus kollane (T-09)

Tallinna FC Ararat (T-09)
JK Tallinna Kalev (T-09)
Pärnu JK Vaprus must (T-09)

Mänguaeg 6 võistkonnaga turniiril 2 x 8 minutit. Igal võistkonnal 5 mängu.

5. turniir

9. september kell 11:00, Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

4. turniir

26. august kell 14:30, Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

3. turniir

Turniir toimub 8. augustil kell 11:00, Pärnu Ülejõe Põhikooli staadionil (Tallinna mnt. 40a, Pärnu)
Turniiri korraldaja on Pärnu JK Vaprus (kontakt Maarja Virula 58505769).

Ajakava:
I väljak
11:00 JK Tallinna Kalev – Pärnu JK Vaprus kollane
11:30 Tartu JK Tammeka – Põlva FC Lootos
12:00 Pärnu JK Vaprus kollane – Põlva FC Lootos
12:30 Tallinna FC Ararat – Tartu JK Tammeka
13:00 JK Tallinna Kalev – Põlva FC Lootos
13:30 Tartu JK Tammeka – JK Tallinna Kalev
14:00 Pärnu JK Vaprus must – JK Tallinna Kalev
14:20 Tartu JK Tammeka – Pärnu JK Vaprus kollane
II väljak
11:00 Tallinna FC Ararat – Pärnu JK Vaprus must
11:30 JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Ararat
12:00 Pärnu JK Vaprus must – Tartu JK Tammeka
12:30 Pärnu JK Vaprus kollane – Pärnu JK Vaprus must
13:00 Tallinna FC Ararat – Pärnu JK Vaprus kollane
13:30 Põlva FC Lootos – Pärnu JK Vaprus must
14:00 Põlva FC Lootos – Tallinna FC Ararat

Kohtunikud: Margus Põldsaar ja Robin Limberg

2. turniir

Turniir toimub 17. juunil kell 12:00, Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion (Pae tn 1, Tallinn)
Turniiri korraldaja on Tallinna FC Ararat (kontakt Bogdan Lukashenko 55553973).

Ajakava:
I väljak
12:00 Põlva FC Lootos – Tallinna FC Ararat
12:30 Pärnu JK Vaprus must – Tartu JK Tammeka
13:00 Tallinna FC Ararat – Tartu JK Tammeka
13:30 Pärnu JK Vaprus kollane – Pärnu JK Vaprus must
14:00 Põlva FC Lootos – Tartu JK Tammeka
14:30 Pärnu JK Vaprus must – Põlva FC Lootos
15:00 JK Tallinna Kalev – Põlva FC Lootos
15:20 Pärnu JK Vaprus must – Tallinna FC Ararat
II väljak
12:00 Pärnu JK Vaprus kollane – JK Tallinna Kalev
12:30 Põlva FC Lootos – Pärnu JK Vaprus kollane
13:00 JK Tallinna Kalev – Pärnu JK Vaprus must
13:30 Tallinna FC Ararat – JK Tallinna Kalev
14:00 Pärnu JK Vaprus kollane – Tallinna FC Ararat
14:30 Tartu JK Tammeka – JK Tallinna Kalev
15:00 Tartu JK Tammeka – Pärnu JK Vaprus kollane

Kohtunikud:

1. turniir

Turniir toimub 23. mail algusega kell 16:00, Lootospark (Piiri tn 1a, Põlva)
Turniiri korraldaja on Põlva FC Lootos (kontakt Kaido-Meinhard Kukli 5163949).

Ajakava:
I väljak
16:00 Tallinna FC Ararat – Põlva FC Lootos
16:30 Tartu JK Tammeka – Pärnu JK Vaprus kollane
17:00 Põlva FC Lootos – Pärnu JK Vaprus kollane
17:30 JK Tallinna Kalev – Tartu JK Tammeka
18:00 Tallinna FC Ararat – Pärnu JK Vaprus kollane
18:30 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Ararat
19:00 Pärnu JK Vaprus must – Tallinna FC Ararat
19:20 Tartu JK Tammeka – Põlva FC Lootos
II väljak
16:00 JK Tallinna Kalev – Pärnu JK Vaprus must
16:30 Tallinna FC Ararat – JK Tallinna Kalev
17:00 Pärnu JK Vaprus must – Tartu JK Tammeka
17:30 Põlva FC Lootos – Pärnu JK Vaprus must
18:00 JK Tallinna Kalev – Põlva FC Lootos
18:30 Pärnu JK Vaprus kollane – Pärnu JK Vaprus must
19:00 Pärnu JK Vaprus kollane – JK Tallinna Kalev

Kohtunikud: Ave-Lii Laas ja Sander Sellis

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla