Tüdrukud U11

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:

Kohila Püsivus (T-07)
Tartu JK Tammeka Tammelinn (T-07)

Tartu JK Tammeka Annelinn (T-07)
Tallinna FC Flora (T-07)
Nõmme Kalju FC (T-07)
Põlva FC Lootos (T-07)
Tallinna FC Ajax (T-07)
Raplamaa JK (T-07)
Viimsi MRJK (T-07)
Tallinna FC Levadia (T-07)
Rakvere JK Tarvas (T-07)
SK Barca (T-07)

Mänguaeg 2 x 15 minutit. Paus poolaegade vahel 5 minutit.

 

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub 14. mail algusega kell 10:00, Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak (Sepa 15a, Tartu)
Turniiri korraldaja on Tartu JK Tammeka Tammelinn (kontakt Merle Alupere 53448406).

Osalevad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Tammelinn, Tartu JK Tammeka Annelinn, Põlva FC Lootos, SK Barca

Ajakava:
I väljak
10:00 Tartu JK Tammeka Tammelinn – Tartu JK Tammeka Annelinn
10:50 Tartu JK Tammeka Annelinn – Põlva FC Lootos
11:40 Tartu JK Tammeka Tammelinn – Põlva FC Lootos
II väljak
10:00 Põlva FC Lootos – SK Barca
10:50 SK Barca – Tartu JK Tammeka Tammelinn
11:40 Tartu JK Tammeka Annelinn – SK Barca

Kohtunikud: Maarja Saulep ja Cathy Pärnamets


2. turniir

Turniir toimub 13. mail algusega kell 11:00, Nike Arenal (Asula 4c, Tallinn)
Turniiri korraldaja on Tallinna FC Flora (kontakt Mari-Ann Ploompuu 5112291)

Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Flora, Nõmme Kalju FC, Kohila Püsivus, Raplamaa JK

Ajakava:
I väljak
11:00 Tallinna FC Flora – Nõmme Kalju FC
11:50 Nõmme Kalju FC – Kohila Püsivus
12:40 Tallinna FC Flora – Kohila Püsivus
II väljak

11:00 Kohila Püsivus – Raplamaa JK
11:50 Raplamaa JK – Tallinna FC Flora
12:40 Nõmme Kalju FC – Raplamaa JK

Kohtunikud: Luisa Klaar ja Gabriela Kaskmaa


3. turniir

Turniir toimub 4. juunil algusega kell 10:15, Ajaxi kunstmurustaadionil (Võidujooksu 8a, Tallinn)
Turniiri korraldaja on Tallinna FC Ajax (kontakt Aleksandr Udalov 55659682)

Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Ajax, Rakvere JK Tarvas, Viimsi MRJK, Tallinna FC Levadia

Ajakava:
I väljak
10:15 Tallinna FC Ajax – Rakvere JK Tarvas
11:15 Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Levadia
12:15 Tallinna FC Ajax – Tallinna FC Levadia
II väljak
10:15 Tallinna FC Levadia – Viimsi MRJK
11:15 Viimsi MRJK – Tallinna FC Ajax
12:15 Viimsi MRJK – Rakvere JK Tarvas

Kohtunikud: Oleg Timofejev, Martin Märs


Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn