Tüdrukud U11

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:

Kohila Püsivus (T-07)
Tartu JK Tammeka Tammelinn (T-07)

Tartu JK Tammeka Annelinn (T-07)
Tallinna FC Flora (T-07)
Nõmme Kalju FC (T-07)
Põlva FC Lootos (T-07)
Tallinna FC Ajax (T-07)
Raplamaa JK (T-07)
Viimsi MRJK (T-07)
Tallinna FC Levadia (T-07)
Rakvere JK Tarvas (T-07)
SK Barca (T-07)

Mänguaeg 2 x 15 minutit. Paus poolaegade vahel 5 minutit.


IV VOOR

1. turniir

Turniir toimub 10. septembril algusega kell 11:00, Märjamaa Gümnaasiumi staadion (Tamme tee 1, Märjamaa)
Turniiri korraldaja on Raplamaa JK (kontakt Kristi Kivisild 5073098).

Osalevad võistkonnad: Raplamaa JK, Kohila Püsivus, Põlva FC Lootos, Rakvere JK Tarvas

Ajakava:
11:00 Põlva FC Lootos – Raplamaa JK
11:35 Kohila PüsivusRakvere JK Tarvas
12:25 Raplamaa JK – Kohila Püsivus
13:00 Rakvere JK Tarvas – Põlva FC Lootos
13:50 Põlva FC Lootos – Kohila Püsivus
14:25 Raplamaa JK – Rakvere JK Tarvas

Kohtunikud:



2. turniir

Turniir toimub 24. septembril algusega kell 10:00, Maarjamäe kunstmuruväljakul (Kose tee 4, Tallinn)
Turniiri korraldaja on Tallinna FC Levadia (kontakt Stanislava Russakova 5624 8132)

Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Levadia, Nõmme Kalju FC, Tallinna FC Ajax, Tallinna FC Flora

Ajakava:
I väljak
10:00 Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC
10:50 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora
11:40 Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Flora
II väljak
10:00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Ajax
10:50 Tallinna FC Ajax – Tallinna FC Levadia
11:40 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Ajax

Kohtunikud:



3. turniir

Turniir toimub 1. oktoobril algusega kell 12:00, Puhja Gümnaasiumi staadion (Viljandi tee 28, Puhja alevik)
Turniiri korraldaja on SK Barca (kontakt Andres Bõkarev 5840 5696).

Osalevad võistkonnad: SK Barca, Viimsi MRJK, Tartu JK Tammeka Tammelinn, Tartu JK Tammeka Annelinn

Ajakava:
12:00 Tartu JK Tammeka Tammelinn – SK Barca
12:35 Viimsi MRJK Tartu JK Tammeka Annelinn
13:25 SK Barca – Viimsi MRJK
14:00 Tartu JK Tammeka AnnelinnTartu JK Tammeka Tammelinn
14:50 Tartu JK Tammeka Tammelinn – Viimsi MRJK
15:25 SK Barca – Tartu JK Tammeka Annelinn

Kohtunikud:


 
III VOOR

1. turniir

Turniir toimub 13. augustil algusega kell 12:00, Kohila staadion (Kooli 1, Kohila)
Turniiri korraldaja on Kohila Püsivus (kontakt Kaido Mägi 5839 7212).

Osalevad võistkonnad: Kohila Püsivus, Raplamaa JK, Tartu JK Tammeka Annelinn, Tartu JK Tammeka Tammelinn

Ajakava:
12:00 Tartu JK Tammeka Tammelinn – Kohila Püsivus
12:35 Tartu JK Tammeka Annelinn – Raplamaa JK
13:25 Raplamaa JK – Tartu JK Tammeka Tammelinn
14:00 Tartu JK Tammeka Annelinn – Kohila Püsivus
14:50 Tartu JK Tammeka Tammelinn – Tartu JK Tammeka Annelinn
15:25 Raplamaa JK – Kohila Püsivus

 Kohtunikud:



2. turniir

Turniir toimub 27. augustil algusega kell 10:00, Viimsi Pargi palliplats (Pargi tee 7, Viimsi)
Turniiri korraldaja on Viimsi MRJK (kontakt Signe Pärtel 5341 0560)

Osalevad võistkonnad: Viimsi MRJK, Tallinna FC Levadia, Tallinna FC Flora, Rakvere JK Tarvas

Ajakava:
I väljak
10:00 Tallinna FC Levadia – Viimsi MRJK
10:50 Viimsi MRJK – Tallinna FC Flora
11:40 Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Flora
II väljak
10:00 Tallinna FC Flora – Rakvere JK Tarvas
10:50 Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Levadia
11:40 Viimsi MRJK – Rakvere JK Tarvas

Kohtunikud: Daniel Jakob Minkkinen ja Georg-Roland Lääne


3. turniir

Turniir toimub 2. Septembril algusega kell 10:30, Lootospark kunstmurustaadionil (Piiri tn 1a, Põlva)
Turniiri korraldaja on Põlva FC Lootos (kontakt Indrek Käo 53818730)

Osalevad võistkonnad: Põlva FC Lootos, SK Barca, Tallinna FC Ajax, Nõmme Kalju FC

Ajakava:
I väljak
10:30 Põlva FC Lootos – Tallinna FC Ajax
11:15 Nõmme Kalju FC – Põlva FC Lootos
12:00 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Ajax

II väljak
10:30 SK Barca – Nõmme Kalju FC
11:15 Tallinna FC Ajax – SK Barca
12:00 Põlva FC Lootos – SK Barca

Kohtunikud: Sander Sellis ja Kaupo Põld



II VOOR

1. turniir

Turniir toimub 18. juunil algusega kell 11:00, Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak (Sepa 15a, Tartu)

Turniiri korraldaja on Tartu JK Tammeka Annelinn (kontakt Kristel Vidaja 53484654).

Osalevad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Tammelinn, Tartu JK Tammeka Annelinn, Tallinna FC Flora, Tallinna FC Levadia

Ajakava:
I väljak
11:00 Tartu JK Tammeka Tammelinn – Tartu JK Tammeka Annelinn
11:50 Tartu JK Tammeka Annelinn – Tallinna FC Flora
12:40 Tartu JK Tammeka Tammelinn – Tallinna FC Flora
II väljak
11:00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia
11:50 Tallinna FC Levadia – Tartu JK Tammeka Tammelinn
12:40 Tartu JK Tammeka Annelinn – Tallinna FC Levadia

Kohtunikud: Cathy Pärnamets ja Karl-Erik Vidaja


2. turniir

Turniir toimub 18. juunil algusega kell 11:00, Hiiu kunstmurustaadion (Pidu 11, Tallinn)
Turniiri korraldaja on Nõmme Kalju FC (kontakt Kristiina Møller 511 2492)

Osalevad võistkonnad: Nõmme Kalju FC, Viimsi MRJK, Põlva FC Lootos, Kohila Püsivus

Ajakava:
I väljak

11:00 Viimsi MRJK – Nõmme Kalju FC
11:50 Nõmme Kalju FC – Kohila Püsivus

12:40 Viimsi MRJK – Kohila Püsivus
II väljak

11:00 Kohila Püsivus – Põlva FC Lootos
11:50 Põlva FC Lootos – Viimsi MRJK

12:40 Nõmme Kalju FC – Põlva FC Lootos

Kohtunikud: René Møller ja Caroly Mette Parvits


3. turniir

Turniir toimub 30. juulil algusega kell 10:00, Rakvere kunstmurustaadionil (Võidu 67, Rakvere)
Turniiri korraldaja on Rakvere JK Tarvas (kontakt Sten Tammik 53818730)

Osalevad võistkonnad: Rakvere JK Tarvas, Tallinna FC Ajax, SK Barca, Raplamaa JK

Ajakava:
I väljak
10:00 Tallinna FC Ajax – Rakvere JK Tarvas
10:50 Rakvere JK Tarvas – SK Barca

11:40 Tallinna FC Ajax – SK Barca
II väljak

10:00 SK Barca – Raplamaa JK
10:50 Raplamaa JK – Tallinna FC Ajax

11:40 Rakvere JK Tarvas – Raplamaa JK

Kohtunikud:


I VOOR

1. turniir
Turniir toimub 14. mail algusega kell 10:00, Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak (Sepa 15a, Tartu)

Turniiri korraldaja on Tartu JK Tammeka Tammelinn (kontakt Merle Alupere 53448406).

Osalevad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Tammelinn, Tartu JK Tammeka Annelinn, Põlva FC Lootos, SK Barca

Ajakava:
I väljak
10:00 Tartu JK Tammeka Tammelinn – Tartu JK Tammeka Annelinn
10:50 Tartu JK Tammeka Annelinn – Põlva FC Lootos
11:40 Tartu JK Tammeka Tammelinn – Põlva FC Lootos
II väljak
10:00 Põlva FC Lootos – SK Barca
10:50 SK Barca – Tartu JK Tammeka Tammelinn
11:40 Tartu JK Tammeka Annelinn – SK Barca

Kohtunikud: Maarja Saulep ja Cathy Pärnamets


2. turniir

Turniir toimub 13. mail algusega kell 11:00, Nike Arenal (Asula 4c, Tallinn)
Turniiri korraldaja on Tallinna FC Flora (kontakt Mari-Ann Ploompuu 5112291)

Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Flora, Nõmme Kalju FC, Kohila Püsivus, Raplamaa JK

Ajakava:
I väljak
11:00 Tallinna FC Flora – Nõmme Kalju FC
11:50 Nõmme Kalju FC – Kohila Püsivus
12:40 Tallinna FC Flora – Kohila Püsivus
II väljak

11:00 Kohila Püsivus – Raplamaa JK
11:50 Raplamaa JK – Tallinna FC Flora
12:40 Nõmme Kalju FC – Raplamaa JK

Kohtunikud: Luisa Klaar ja Gabriela Kaskmaa


3. turniir

Turniir toimub 4. juunil algusega kell 10:15, Ajaxi kunstmurustaadionil (Võidujooksu 8a, Tallinn)
Turniiri korraldaja on Tallinna FC Ajax (kontakt Aleksandr Udalov 55659682)
Mänguaeg 2x20 min


Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Ajax, Viimsi MRJK, Tallinna FC Levadia

Ajakava:
I väljak
10:15 Tallinna FC Ajax – Rakvere JK Tarvas
11:15 Rakvere JK Tarvas – Tallinna FC Levadia
12:15 Tallinna FC Ajax – Tallinna FC Levadia
II väljak
10:15 Tallinna FC Levadia – Viimsi MRJK
11:15 Viimsi MRJK – Tallinna FC Ajax
12:15 Viimsi MRJK – Rakvere JK Tarvas

Kohtunikud: Oleg Timofejev, Martin Märs

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn