U10-A.N

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:

Tallinna SK Everest (08)
Tallinna FC Flora Rohelised (08)
FCI Tallinn I (08)
Tallinna KSK FC Štrommi (08)
Põhja-Tallinna KSK (08)
Nõmme Kalju FC I (08)
FC Nõmme United I (08)
Pakri SK Alexela I (08)
Viimsi MRJK I (08)
JK Tabasalu Sinine (08)
JK Tallinna Kalev Valge (08)
Harju JK Punane (08)
Keila JK Sinine (08)
Pärnu JK (08)
Saku Sporting (08)

Mänguaeg on 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 11.00 Linnamäe Vene Lütseumi staadionil, Linnamäe tee 10, Tallinn
Turniiri läbiviija Tallinna SK Everest (kontakt Andrei Šapovalov, tel 554 0606), peakohtunik Andrei Suvorov
Osalejad võistkonnad: Tallinna SK Everest, Tallinna FC Flora Rohelised, FCI Tallinn I, Tallinna FC Štrommi ja Põhja-Tallinna KSK

Ajakava:
I väljak
11.00 Tallinna SK Everest - Põhja-Tallinna KSK

11.40 Tallinna FC Flora Rohelised - Tallinna SK Everest
12.20 Tallinna FC Flora Rohelised - FCI Tallinn I
13.00 - Tallinna SK Everest - FCI Tallinn I
13.40 Tallinna SK Everest - Tallinna KSK FC Štrommi
II väljak
11.00 FCI Tallinn I - Tallinna KSK FC Štrommi
11.40 Põhja-Tallinna KSK - FCI Tallinn I
12.20 Tallinna KSK FC Štrommi - Põhja-Tallinna KSK
13.00 Tallinna FC Flora Rohelised - Tallinna KSK FC Štrommi
13.40 Põhja-Tallinna KSK - Tallinna FC Flora Rohelised

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 21. mail algusega kell 17.30 Hiiu staadionil, Pidu 11, Tallinn
Turniiri läbiviija on Nõmme Kalju FC I (kontakt Tomaš Urban, tel 5383 9012), kohtunikud Alex Scheperin ja Joonas Vahimets
Osalejad võistkonnad: Nõmme Kalju FC I, FC Nõmme United I, Pakri SK Alexela I, Viimsi MRJK I ja JK Tabasalu Sinine

Ajakava:
I väljak
17.30 Nõmme Kalju FC I - JK Tabasalu Sinine

18.10 Nõmme Kalju FC I - FC Nõmmr United I
18.50 Viimsi MRJK I - Pakri SK Alexela I
19.30 Nõmme Kalju FC I - Pakri SK Alexela I
20.10 Nõmme Kalju FC I - Viimsi MRJK I
II väljak
17.30 FC Nõmme United I - Viimsi MRJK I

18.10 Pakri SK Alexela I - JK Tabasalu Sinine
18.50 JK Tabasalu Sinine - FC Nõmme United I
19.30 JK Tabasalu Sinine - Viimsi MRJK I
20.10 FC Nõmme United I - Pakri SK Alexela I

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 21. mail algusega kell 14.30 Tallinna Kalevi kunstmurul, Staadioni 3, Tallinn
Turniiri läbiviija JK Tallinna Kalev Valge (kontakt Ando Hausenberg, tel 5683 6436), peakohtunik Martin Muttik
Osalejad võistkonnad: JK Tallinna Kalev Valge, Pärnu JK, Saku Sporting, Harju JK Punane ja Keila JK Sinine

Ajakava:
I väljak
14.30 JK Tallinna Kalev Valge - Pärnu JK

15.10JK Tallinna Kalev Valge - Saku Sporting
15.50 Harju JK Punane - Pärnu JK
16.30 JK Tallinna Kalev Valge - Harju JK Punane
17.10 JK Tallinna Kalev Valge - Keila JK Sinine
II väljak
14.30 Harju JK Punane - Saku Sporting
15.10 Harju JK Punane - Keila JK Sinine
15.50 Keila JK Sinine - Saku Sporting
16.30 Keila JK Sinine - Pärnu JK
17.10 Pärnu JK - Saku Sporting

II VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 11. juunil algusega kell 10.00 Kotka staadionil, Linnu tee 11, Tallinn
Turniiri läbiviija Tallinna FC Flora Roheline (kontakt Rauno Tutk, tel 5345 1448), kohtunikud
Osalejad võistkonnad: Tallinna SK Everest, Tallinna FC Flora Rohelised, Pakri SK Alexela I, Keila JK Sinine ja Saku Sporting  

Ajakava:
I väljak
10.00 Tallinna SK Everest - Saku Sporting

10.40 Saku Sporting - Keila JK Sinine
11.20 Keila JK Sinine - Pakri SK Alexela I
12.00 Pakri SK Alexela I - Tallinna FC Flora Rohelised
12.40 Tallinna FC Flora Rohelised - Tallinna SK Everest
I väljak
10.00 Keila JK Sinine - Tallinna FC Flora Rohelised

10.40 Pakri SK Alexela I - Tallinna SK Everest
11.20 Tallinna FC Flora Rohelised - Saku Sporting
12.00 Tallinna SK Everest - Keila JK Sinine
12.40 Saku Sporting - Pakri SK Alexela I

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 11. juunil algusega kell 16.00 Infoneti Lasnamäe staadionil, Punane 45, Tallinn
Turniiri läbiviija FCI Tallinna I (kontakt Andrei Kalimullin, tel 5345 1448), peakohtunik Maksim Zelentsov
Osalejad võistkonnad: Nõmme Kalju FC I, FC Nõmme United I, FCI Tallinn I, Tallinna KSK FC Štrommi ja Pärnu JK

Ajakava:
I väljak
16.00 FCI Tallinn I - Tallinna KSK FC Štrommi

16.40 FC Nõmme United I - FCI Tallinn I
17.20Pärnu JK - FC Nõmme United I
18.00 FCI Tallinn I - Pärnu JK
18.40 Nõmme Kalju FC I - FCI Tallinn I
I väljak
16.00 Pärnu JK - Nõmme Kalju FC I

16.40 Tallinna KSK FC Štrommi - Pärnu JK
17.20 Nõmme Kalju FC I - Tallinna KSK FC Štrommi
18.00 FC Nõmme United I - Nõmme Kalju FC I
18.40 Tallinna KSK FC Štrommi - FC Nõmme United I 

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn