U10-A.S/E

Hooaeg 2018

Osalevad võistkonnad:

FC Elva Valge (09)
Tartu FC Helios Kollane (09)
Tartu FC Helios Punane (09)
Tartu FC Helios Kõrveküla (09)
FC Helios Võru (09)
Jõhvi FC Phoenix (09)
Kohtla-Järve JK Järve (09)
Tartu JK Tammeka Sinine (09)
Viljandi JK Tulevik I (09)
FC Ülenurme (09)

Mänguaeg on 2 x 15 min 4 võistkonnaga turniiril. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 20. mail algusega kell 12.00 Ülenurme staadionil, Silmapiiri 1a, Ülenurme, Tartumaa
Turniiri läbiviija FC Ülenurme (kontakt Lauri Rand, tel 580 7000), peakohtunik Rasmus Vahelaan
Osalejad võistkonnad: FC Ülenurme, FC Elva Valge, Tartu FC Helios Punane ja FC Helios Võru

Ajakava:
12.00 FC Ülenurme - FC Helios Võru
12.45 FC Elva Valge - Tartu FC Helios Punane
13.30 FC Helios Võru - Tartu FC Helios Punane
14.15 FC Ülenurme - FC Elva Valge
15.00 FC Elva Valge - FC Helios Võru
15.45 Tartu FC Helios Punane - FC Ülenurme

2. turniir

Turniir toimub laupäeval, 02. juunil algusega kell 14.00 Viljandi kunstmurul, Ranna pst 7, Viljandi
Turniiri läbiviija Viljandi JK Tulevik I (kontakt Raiko Mutle 528 8441), peakohtunik Rain Tölpus
Osalejad võistkonnad: Viljandi JK Tulevik I, Tartu JK Tammeka Sinine, Tartu FC Helios Kõrveküla ja Kohtla-Järve JK Järve

Ajakava:
14.00 Viljandi JK Tulevik I - Kohtla-Järve JK Järve
14.45 Tartu JK Tammeka Sinine - Tartu FC Helios Kõrveküla
15.30 Kohtla-Järve JK Järve - Tartu FC Helios Kõrveküla
16.15 Viljandi JK Tulevik I - Tartu JK Tammeka Sinine
17.00 Tartu JK Tammeka Sinine - Kohtla-Järve JK Järve
17.45 Tartu FC Helios Kõrveküla - Viljandi JK Tulevik I

II VOOR 


1. turniir 

Turniir toimub laupäeval, 16. juunil algusega kell 13.00 Tartu Sepa Jalgpallikeskuse kunstmurul, Sepa 15a, Tartu
Turniiri läbiviija Taru JK Tammeka Sinine (kontakt Ervin Laaneots, tel 508 4164), peakohtunik Dominic Laaneots
Osalejad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Sinine, Jõhvi FC Phoenix, FC Helios Võru ja FC Ülenurme

Ajakava:
I väljak
13.00 Tartu JK Tammeka Sinine - FC Ülenurme
13.45 FC Ülenurme - FC Helios Võru
14.30 Jõhvi FC Phoenix - FC Ülenurme
II väljak
13.00 Jõhvi FC Phoenix - FC Helios Võru
13.45 Tartu JK Tammeka Sinine - Jõhvi FC Phoenix
14.30 FC Helios Võru - Tartu JK Tammeka Sinine

2. turniir 
Turniir toimub pühapäeval, 17. juunil algusega kell 11.00 Tartu Veeriku staadionil, Veeriku 41, Tartu
Turniiri läbiviija Tartu FC Helios Kollane (kontakt Imre Sarv 502 5765), peakohtunik Sander Aukust

Osalejad võistkonnad: Tartu FC Helios Kollane, Tartu FC Helios Punane, Tartu FC Helios Kõrveküla ja Kohtla-Järve JK Järve

Ajakava:
I väljak
11.00 Tartu FC Helios Kollane - Tartu FC Helios Punane
11.45 Tartu FC Helios Punane - Kohtla-Järve JK Järve
12.30 Tartu FC Helios Kollane - Kohtla-Järve JK Järve
II väljak
11.00 Tartu FC Helios Kõrveküla - Kohtla-Järve JK Järve
11.45 Tartu FC Helios Kollane - Tartu FC Helios Kõrveküla
12.30 Tartu FC Helios Punane - Tartu FC Helios Kõrveküla

III VOOR 


1. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 19. augustil algusega kell 11.00 Halios Võru treeningstaadionil, ROosi 28, Võru
Turniiri läbiviija FC Helios Võru (kontakt Ragnar Rebane, teö 5197 4759), kohtunikud Karl Jörgen Lööper ja Tanel Eit
Osalejad võistkonnad: FC Helios Võru, Tartu FC Helios Kollane, Tartu JK Tammeka Sinine ja FC Elva Valge

Ajakava:
I väljak
11.00 FC Helios Võru - FC Elva Valge
11.45 FC Elva Valge - Tartu FC Helios Kollane
12.30 Tartu JK Tammeka Sinine  - FC Elva Valge
II väljak
11.00 Tartu JK Tammeka Sinine - Tartu FC Helios Kollane
11.45 FC Helios Võru - Tartu JK Tammeka Sinine
12.30 FC Helios Võru - Tartu FC Helios Kollane

2. turniir 

Turniir toimub laupäeval, 11. augustil algusega kell 13.00 Jõhvi linnastaadionil, Pargi 1, Jõhvi
Turniiri läbiviija Jõhvi FC Phoenix (kontakt Sergei Ivanov, tel 513 7727), kohtunikud Eduard Zotov ja Marek Sosnovik
Osalejad võistkonnad: Jõhvi FC Phoenix, Viljandi JK Tulevik I, Kohtla-Järve JK Järve ja FC Ülenurme
 
Ajakava:
I väljak
13.00 FC Ülenurme - Jõhvi FC Phoenix
13.40 Jõhvi FC Phoenix - Kohtla-Järve JK Järve 
14.20 Jõhvi FC Phoenix - Viljandi JK Tulevik I
II väljak
13.00 Kohtla-Järve JK Järve - Viljandi JK Tulevik I
13.40 Viljandi JK Tulevik I - FC Ülenurme
14.20 Kohtla-Järve JK Järve - FC Ülenurme
 

IV VOOR 


1. turniir 

Info selgumisel (korraldaja Tartu FC Helios Kõrveküla)

2. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 2. septembril algusega kell 14.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmurul, Altserva 6, Ahtme, Kohtla-Järve
Turniiri läbiviija Kohtla-Järve JK Järve (kontakt Mikhail Kharitonovich, tel 5394 2874), kohtunikud Rene Merilo ja Nikita Mossin
Osalejad võistkonnad: Kohtla-Järve JK Järve, FC Helios Võru, Viljandi JK Tulevik I ja Jõhvi FC Phoenix

Ajakava:
I väljak

14.00 Kohtla-Järve JK Järve - FC Helios Võru
14.40 FC Helios Võru - Jõhvi FC Phoenix
15.20 Kohtla-Järve JK Järve - Jõhvi FC Phoenix
II väljak
14.00 Viljandi JK Tulevik I - Jõhvi FC Phoenix
14.40 Kohtla-Järve JK Järve - Viljandi JK Tulevik I
15.20 FC Helios Võru - Viljandi JK Tulevik I
 

V VOOR 


1. turniir 

Info selgumisel (korraldaja Tartu FC Helios Punane)

2. turniir 

Info selgumisel (korraldaja FC Elva Valge)





Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla