U10-A.S/E

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:

Sillamäe JK Dina Punane (08)
FC Elva Valge (08)
Tartu FC Helios (08)
Tartu FC Helios Kollane (08)
Tartu FC Helios Punane (08)
FC Helios Võru (08)
Kohtla-Järve JK Järve I (08)
Kohtla-Järve JK Järve II (08)
Tartu JK Merkuur-Juunior (08)
JK Narva Trans (08)
Tartu FC Santos I (08)
Tartu FC Santos II (08)
Tartu JK Tammeka Sinine (08)
Tõrva JK (08)
Kohtla-Järve FC Viru Star (08)

Mänguaeg on 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR



1. turniir

Turniir toimub laupäeval, 27. mail algusega kell 10.30 Palupera staadionil, Valgamaa
Turniiri läbiviija on FC Elva Valge (kontakt Laur Nurme, tel 5811 5017), peakohtunik Andris Altsaar
Osalejad võistkonnad: FC Elva Valge, Sillamäe JK Dina Punane, Tartu FC Helios, Tartu FC Helios Kollane, Tartu FC Helios Punane

Ajakava:
I väljak
10.30 FC Elva Valge - Tartu F Helios

11.10 FC Elva Valge - Sillamäe JK Dina Punane
11.50 Tartu FC Helios Punane - Sillamäe JK Dina Punane
12.30 Tartu FC Helios - Tartu FC Helios Punane
13.10 FC Elva Valge - Tartu FC Helios Punane
II väljak
10.30 Tartu FC Helios Kollane - Tartu FC Helios Punane

11.10 Tartu FC Helios - Tartu FC Helios Kollane
11.50 FC Elva Valge - Tartu FC Helios Kollane
12.30 Tartu FC Helios Kollane - Sillamäe JK Dina Punane
13.10 Tartu FC Helios - Sillamäe JK Dina Punane

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 10.30 Ahtme Gümnaasiumi kunstmurul, Altserva 6, Kohtla-Järve
Turniiri läbiviija on Kohtla-Järve JK Järve I (kontakt Emin Narinjan, tel 5816 2656), kohtunikud Rene Merilo ja Martin Juhanson
Osalejad võistkonnad: Kohtla-Järve JK Järve I, Kohtla-Järve JK Järve II, FC Helios Võru, Tartu JK Merkuur-Juunior ja JK Narva Trans

Ajakava:
I väljak
10.30 Kohtla-Järve J KJärve I - JK Narva Trans

11.10 JK Narva Trans - Kohtla-Järve JK Järve II
11.50 Kohtla-Järve JK Järve II - FC Helios Võru
12.30 FC Helios Võru - Tartu JK Merkuur-Juunior
13.10 Tartu JK Merkuur-Juunior - Kohtla-Järve J KJärve I 
II väljak
10.30 Kohtla-Järve J KJärve II - Tartu JK Merkuur-Juunior
11.10 FC Helios Võru - Kohtla-Järve J KJärve I 
11.50 Tartu JK Merkuur-Juunior - JK Narva Trans
12.30 Kohtla-Järve J KJärve I - Kohtla-Järve J KJärve II
13.10 JK Narva Trans - FC Helios Võru

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 09.30 Tõrva Noortekeskuse staadionil, Spordi 1, Tõrva
Turniiri läbiviija on Tõrva JK (kontakt Asser-Enri Soro, tel 5784 0317), peakohtunik Kalmar Laas
Osalejad võistkonnad: Tartu FC Santos I, Tartu FC Santos II, Tartu JK Tammeka Sinine, Kohtla-Järve Viru Star ja Tõrva JK

Ajakava:
09.30 Tõrva JK - Tartu JK Tammeka
10.10 Tartu JK Tammeka Sinine - Tartu FC Santos II
10.50 Tõrve JK - Tartu FC Santos I
11.30 Kohtla-Järve FC Viru Star - Tõrva JK
12.10 Tartu FC Santos II - Tartu FC Santos I
12.50 Tartu FC Santos II - Tõrva JK
13.30 Kohtla-Järve FC Viru Star - Tartu JK Tammeka Sinine
14.10 Tartu FC Santos I - Kohtla-Järve FC Viru Star
14.50 Tartu JK Tammeka Sinine - Tartu FC Santos I
15.30 Tartu FC Santos II - Kohtla-Järve FC Viru Star

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn