U10-B.N

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:

JK Tabasalu Valge (08)
JK Tallinna Kalev Sinine
Tallinna JK Legion (08)
Rae Spordikool Kalev  (08)
Mäetaguse SK Zenit (08)
Saue JK Must (08)
Saue JK Punane (08)
Viimsi MRJK II (08)
Raplamaa JK Märjamaa (08)
Raplamaa JK (08)
Rakvere JK Tarvas (08)
Põhja-Tallinna JK Volta (08)
Pakri SK Alexela II (08)
Paide LM Tapa (08)
FC Nõmme United II (08)
Nõmme Kalju FC II (08)
Läänemaa JK (08)
JK Loo (08) 
Tallinna FC Levadia (08)
JK Kuusalu Kalev (08)
Kohila Püsivus (08)
Keila JK Valge (08)
Raasiku FC Joker (08)
FCI Tallinn II (08)
Harju JK Must (08)
Tallinna FC Flora Mustad (08)
Tallinna FC Flora Valged (08)


Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 15 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 14.30 Kotka staadionil, Linnu tee 5, Tallinn
Turniiri läbiviija on Keila JK Valge (kontakt Egon Tintse, tel 516 2830), peakohtunik Toomas Hurt
Osalejad võistkonnad: Tallinna FC Flora Valged, Tallinna FC Flora Mustad, Harju JK Must, FCI Tallinn II ja Raasiku FC Joker
 

Ajakava:
I väljak
14.30 Harju JK Must - Raasiku FC Joker

15.10 FCI Tallinn II - Harju JK Must
15.50 Tallinna FC Flora Mustad - Raasiku FC Joker
16.30 FCI Tsllinn II - Tallinna FC Flora Mustad
17.10 Tallinna FC Flora Mustad - Harju JK Must
II väljak
14.30 Tallinna FC Flora Valged - Tallinna FC Flora Mustad

15.10 Raasiku FC Joker - Tallinna FC Flora Valged
15.50 Tallinna FC Flora Valged - FCI Tallinn II
16.30 Harju JK Must - Tallinna FC Flora Valged
17.10 Raasiku FC Joker - FCI Tallinn II

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 21. mail algusega kell 10.00 Keila kunstmurul, Ehitajate tee 13, Keila
Turniiri läbiviija on Tallinna FC Flora Valged (kontakt Mart-Mattis Niinepuu, tel 5660 2608), kohtunikud Jako Arikainen ja Jagnar Jakobson
Osalejad võistkonnad: Keila JK Valge, Kohila Püsivus, JK Kuusalu Kalev, Tallinna FC Levadia ja JK Loo

Ajakava:
I väljak
10.00 Kohila Püsivus - JK Loo
10.50 JK Loo - JK Kuusalu Kalev
11.40 JK Kuusalu Kalev - Keila JK Valge
12.30 Keila JK Valge - Tallinna FC Levadia
13.20 Tallinna FC Levadia - Kohila Püsivus
II väljak
10.00 JK Kuusalu Kalev - Tallinna FC Levadia
10.50 Keila JK Valge - Kohila Püsivus
11.40 Tallinna FC Levadia - JK Loo
12.30 Kohila Püsivus - JK Kuusalu Kalev
13.20 JK Loo - Keila JK Valge

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 10.00 Hiiu kunstmurul, Pidu 11, Tallinn
Turniiri läbiviija on Nõmme Kalju FC II (kontakt Maddi Rennel , tel 5309 6200), kohtunikud Caroly Mette Parvits ja Anne-Greth Lipp
Osalevad võistkonnad: Läänemaa JK, Nõmme Kalju FC II, FC Nõmme United II, Paide LM Tapa ja Pakri SK Alexela II

Ajakava:
I väljak
10.00 Nõmme Kalju FC II - Pakri SK Alexela II

10.50 Pakri SK Alexela II - FC Nõmme United II
11.40 FC Nõmme United II - Läänemaa JK
12.30 Läänemaa JK - Paide LM Tapa
13.20 Paide LM Tapa - Nõmme Kalju FC II
II väljak
10.00 FC Nõmme United II - Paide LM Tapa
10.50 Läänemaa JK - Nõmme Kalju FC II
11.40 Paide LM Tapa - Pakri SK Alexela II
12.30 Nõmme Kalju FC II - FC Nõmme United II
13.20 Pakri SK Alexela II - Läänemaa JK

4. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 21. mail algusega kell 10.00 Sõle jalgpallihallis, Sõle 40a, Tallinn
Turniiri läbiviija Põhja-Tallinna JK Volta (kontakt Aleksei Naariste, tel 5666 9628), kohtunikud Mairon Pihor, Karl Karimõisa ja Märt Vassiljev
Osalejad võistkonnad: Põhja-Tallinna JK Volta, Rakvere JK Tarvas, Raplamaa JK ja Raplamaa JK Märjamaa

Ajakava:
I väljak
10.00 Põhja-Tallinna JK Volta - Rakvere JK Tarvas

10.45 Raplamaa JK - Rakvere JK Tarvas
11.30 Põhja-Tallinna JK Volta - Raplamaa JK
II väljak
10.00 Raplamaa JK - Raplamaa JK Märjamaa
10.45 Põhja-Tallinna JK Volta - Raplamaa JK Märjamaa
11.30 Rakvere JK Tarvas - Raplamaa JK Märjamaa

5. turniir

Turniir toimub reedel, 11. augustil algusega kell 17.00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmurul, Altserva 6, Kohtla-Järve
Turniiri läbiviija Mäetaguse SK Zenit (kontakt Artjom Golubev, tel 5827 6081), kohtunikud Pavel Gribanov ja Maksim Ševelilov
Osalejad võistkonnad: Viimsi MRJK II, Saue JK Punane, Saue JK Must ja Mäetaguse SK Zenit

Ajakava:
I väljak
17.00 Mäetaguse SK Zenit - Viimsi MRJK II

17.50 Mäetaguse SK Zenit - Saue JK Punane
18.40 Mäetaguse SK Zenit - Saue JK Must
II väljak
17.00 Saue JK Punane - Saue JK Must

17.50 Viimsi MRJK II - Saue JK Must
18.40 Viimsi MRJK II - Saue JK Punane

6. turniir

Turniir toimub laupäeval, 13. mail algusega kell 19.00 Tabasalu kunstmurul, Kooli 1, Tabasalu
Turniiri läbiviija on JK Tabasalu Valge (kontakt Hendrik Nurklik, tel 528 8470), kohtunikud Rene Teresk ja Kauri Lillemäe.
Osalejad võistkonnad: JK Tallinna Kalev Sinine, Rae Spordikool Kalev, Tallinna JK Legion ja JK Tabasalu Valge

Ajakava:
I väljak
19.00  JK Tabasalu Valge - JK Tallinna Kalev Sinine

19.50 Tallinna JK Legion - JK Tabasalu Valge
20.40 JK Tabasalu Valge - Rae Spordikool Kalev
II väljak
19.00 Rae Spordikool Kalev - Tallinna JK Legion

19.50 JK Tallinna Kalev Sinine - Rae Spordikool Kalev
20.40 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna JK Legion

II VOOR


1. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 11. juunil algusega kell 11.00 Raasiku PK staadionil, Kooli 1
Turniiri läbiviija Raasiku FC Joker (kontakt Rene Lill, tel 5807 3250), kohtunikud Markko Kudu ja Marko Nahkor
Osalejad võistkonnad: JK Tabasalu Valge, Saue JK Punane, Raplamaa JK, Paide LM Tapa ja Raasiku FC Joker

Ajakava:
I väljak
11.00 Saue JK Punane - Raasiku FC Joker

11.50 Raasiku FC Joker - Raplamaa JK
12.40 Raplamaa JK - JK Tabasalu Valge
13.30 JK Tabasalu Valge - Paide LM Tapa
14.20 Paide LM Tapa - Saue JK Punane
II väljak
11.00 Raplamaa JK - Paide LM Tapa
11.50 JK Tabasalu Valge - Saue JK Punane
12.40 Paide LM Tapa - Raasiku FC Joker
13.30 Saue JK Punane - Raplamaa JK
14.20 Raasiku FC Joker - JK Tabasalu Valge

2. turniir

Turniir toimub teisipäeval, 20. juunil algusega kell 18.00 Saue Gümnaasiumi staadionil, Nurmesalu 9
Turniiri läbiviija Saue JK Must (kontakt Algis Kelder, tel 552 0079), kohtunikud Henri Heinsalu ja Holger Suvi
Osalejad võistkonnad: Põhja-Tallinna JK Volta, JK Tallinna Kalev Sinine, FCI Tallinn II, JK Loo ja Saue JK Must

Ajakava:
I väljak
18.00 Saue JK Must - Põhja-Tallinna JK Volta
18.50 Saue JK Must - JK Tallinna Kalev Sinine
19.40 JK Loo - Põhja-Tallinna JK Volta
20.30 Saue JK Must - FCI Tallinn II
21.20 Saue JK Must - JK Loo
II väljak
18.00 JK Tallinna Kalev Sinine - JK Loo
18.50 JK Loo - FCI Tallinn II
19.40 FCI Tallinn II - JK Tallinna Kalev Sinine
20.30 Põhja-Tallinna JK Volta - JK Tallinna Kalev Sinine
21.20 FCI Tallinn II - Põhja-Tallinna JK Volta

3. turniir 

Turniir toimub laupäeval, 17. juunil algusega kell 09.00 Jüri Gümnaasiumi staadionil, Laste 3, Jüri alevik
Turniiri läbiviija Rae Spordikool Kalev (kontakt Martti Pent, tel 5592 0532), kohtunikud Kaspar Ait ja Andree Porila
Osalejad võistkonnad: Viimsi MRJK II, Rakvere JK Tarvas, Tallinna FC Levadia, Pakri SK Alexela II ja Rae Spordikool Kalev

Ajakava:
I väljak
09.00 Tallinna FC Levadia - Pakri SK Alexela II
09.50 Pakri SK Alexela II - Rakvere JK Tarvas                                       
10.40 Rae Spordikool Kalev - Rakvere JK Tarvas 
11.30 Rae Spordikool Kalev - Pakri SK Alexela II
12.20 Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia                                                     
II väljak
09.00 Rae Spordikool Kalev - Viimsi MRJK II
09.50 Rae Spordikool Kalev - Tallinna FC Levadia
10.40 Tallinna FC Levadia - Viimsi MRJK II
11.30 Viimsi MRJK II - Rakvere JK Tarvas
12.20 Pakri SK Alexela II - Viimsi MRJK II

4. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 11. juunil algusega kell 14.00 Kotka staadionil, Linnu tee 5, Tallinn
Turniiri läbiviija Tallinna FC Flora Mustad (kontakt Marko Kõiv, tel 505 6338), peakohtunik Toomas Hurt
Osalejad võistkonnad: Keila JK Valge, Tallinna FC Flora Mustad, FC Nõmme United II ja Mäetaguse SK Zenit

Ajakava:
I väljak
14.00 Keila JK Valge - FC Nõmme United II

14.40 Mäetaguse SK Zenit - FC Nõmme United II
15.20 Tallinna FC Flora Mustad - FC Nõmme United II
II väljak
14.00 Mäetaguse SK Zenit - Tallinna FC Flora Mustad

14.40 Keila JK Valge - Tallinna FC Flora Mustad
15.20 Keila JK Valge - Mäetaguse SK Zenit

5. turniiri

Turniir toimub laupäeval, 17. juunil algusega kell 10.00 Laagri staadionil, Veskitammi 22, Laagri alevik
Turniiri läbiviija Har JK Must (kontakt Indrek Nuuma, tel 5813 4943), peakohtunik Andres Jahimaa
Osalejad võistkonnad: Harju JK Must, Kohila Püsivus, Tallinna JK Legion ja Läänemaa JK

Ajakava:
I väljak
10.00 Harjk JK Must - Läänemaa JK
10.50 Harju JK Must - Tallinna JK Legion
11.40 Harju JK Must - Kohila Püsivus
II väljak
10.00 Kohila Püsivus - Tallinna JK Legion
10.50 Kohila Püsivus - Läänemaa JK
11.40 Läänemaa JK - Tallinna JK Legion 

6. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 11. juunil algusega kell 12.00 Kuusalu KK staadionil
Turniiri läbiviija JK Kuusalu Kalev (kontakt Katrina Narusk, tel 5564 8156), kohtunikud Sergo Treufeld ja Keio Kivistik
Osalejad võistkonnad: Tallinna FC Flora Valged, Nõmme Kalju FC II, Raplamaa JK Märjamaa ja JK Kuusalu Kalev

Ajakava:
I väljak
12.00 Tallinna FC Flora Valged - Raplamaa JK Märjamaa
12.40 Raplamaa JK Märjamaa - JK Kuusalu Kalev
13.20 Nõmme Kalju FC II - Raplamaa JK Märjamaa
II väljak
12.00 Nõmme Kalju FC II - JK Kuusalu Kalev
12.40 Tallinna FC Flora Valged - Nõmme Kalju FC II
13.20 JK Kuusalu Kalev - Tallinna FC Flora Valged
 

III VOOR


4. turniir 

Turniir toimub laupäeval, 05. augustil algusega kell 11.00 Tapa kunstmurul, Pargi 12
Turniiri läbiviija Paide LM Tapa (kontakt Aivar Vood, tel 5567 7689), peakohtunik Tanel Piirimäe
Osalejad võistkonnad: Põhja-Tallinna JK Volta, Saue JK Punane, Rae Spordikool Kalev ja Paide LM Tapa

Ajakava:
11.00 Paide LM Tapa - Rae Spordikool Kalev
11.45 Saue JK Punane - Põhja-Tallinna JK Volta
12.30 Paide LM Tapa - Põhja-Tallinna JK Volta
13.15 Rae Spordikool Kalev - Saue JK Punane
14.00 Saue JK Punane - Paide LM Tapa
14.45 Põhja-Tallinna JK Volta - Rae Spordikool Kalev

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn