U10-B.W

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:

FC Kuressaare (08)
Leisi JK (08)
Pärnu JK Poseidon I (08)
Pärnu JK Poseidon II (08)
Pärnu JK Vaprus Sinine (08) 
Pärnu JK Vaprus Must (08)
Pärnu JK Vaprus Roheline (08) 
Pärnu JK Vaprus Kollane (08) 
Saaremaa JK aameraaS (08)

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 15 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub reedel, 19. mail algusega kell 17.30 Sindi Gümn staadionil, Kooli 9, Sindi
Turniiri läbiviija on Pärnu JK Poseidon I (kontakt Martin Kuldmägi, tel 5649 2025), kohtunikud Kert Pulst ja Argo Linnaste
Osalejad võistkonnad: FC Kuressaare, Leisi JK, Pärnu JK Poseidon I ja Pärnu JK Poseidon II

Ajakava:
I väljak

17.30 FC Kuressaare - Pärnu JK Poseidon II
18.20 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Poseidon I
19.10 Leisi JK - Pärnu JK Poseidon II
II väljak
17.30 Leisi JK - Pärnu JK Poseidon I 
18.20 FC Kuressaare - Leisi JK
19.10 Pärnu JK Poseidon I - FC Kuressaare

 2. turniir

Turniir toimub pühapäeval. 28. mail algusega kell 11.00 Kuressaare kunstmurul, Vuti 1, Kuressaare
Turniiri läbiviija Saaremaa JK aameraaS (kontakt Madis Sepp, tel 5336 3247), kohtunikud Kaarel Kööp ja Mihkel Alamaa
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Sinine, Pärnu JK Vaprus Must, Pärnu JK Vaprus Roheline, Pärnu JK Vaprus Kollane ja Saaremaa JK aameraaS

Ajakava:
I väljak
11.00 Pärnu JK Vaprus Must - Saaremaa JK aameraaS

11.50 Saaremaa JK aameraaS - Pärnu JK Vaprus Roheline
12.40 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Vaprus Sinine
13.30 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Vaprus Kollane
14.20 Pärnu JK Vaprus Kollane - Pärnu JK Vaprus Must
II väljak
11.00 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Vaprus Kollane
11.50 Pärnu JK Vaprus Sinine- Pärnu JK Vaprus Must
12.40 Pärnu JK Vaprus Kollane - Saaremaa JK aameraaS
13.30 Pärnu JK Vaprus Must - Pärnu JK Vaprus Roheline
14.20 Saaremaa JK aameraaS - Pärnu JK Vaprus Sinine

II VOOR 


1. turniir

Turniir toimub esmaspäeval, 19. juunil algusega kell 17.00 Kuressaare kunstmurul, Vuti 1
Turniiri läbiviija FC Kuressaare (kontakt Mario Pruul, tel 5626 6286), peakohtunik Reivo Vinter
Osalejad võistkonnad: Leisi JK, Pärnu JK Vaprus Kollane, Saaremaa JK aameraaS ja FC Kuressaare

Ajakava:
I väljak
17.00 FC Kuressaare - Saaremaa JK aameraaS
17.50 - Saaremaa JK aameraaS - Pärnu JK Vaprus Kollane
18.40 Leisi JK - Saaremaa JK aameraaS
II väljak
17.00 Leisi JK - Pärnu JK Vaprus Kollane
17.40 FC Kuressaare - Leisi JK
18.40 Pärnu JK Vaprus Kollane - FC Kuressaare

2. turniir

Turniir toimub reedel, 09. juunil algusega kell 17.00 Pärnu Ülejõe PK staadionil, Tallinna mnt 40a
Turniiri läbiviija Pärnu JK Vaprus Roheline (kontakt Greger Könnige, tel 5698 9654), kohtunikud Rasmus Mikkel ja Ronek Saal
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Roheline, Pärnu JK Vaprus Sinine, Pärnu JK Vaprus Must, Pärnu JK Poseidon I ja Pärnu JK Poseidon II

Ajakava:
I väljak
17.00 Pärnu JK Vaprus Must - Pärnu JK Poseidon I
17.50 Pärnu JK Poseidon I - Pärnu JK Vaprus Roheline
18.40 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Vaprus Sinine
19.30 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Poseidon II
20.20 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Vaprus Must
II väljak
17.00 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Poseidon II
17.50 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Vaprus Must
18.40 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Poseidon I
19.30 Pärnu JK Vaprus Must - Pärnu JK Vaprus Roheline
20.20 Pärnu JK Poseidon I - Pärnu JK Vaprus Sinine

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn