U10-B.W

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:

FC Kuressaare (08)
Leisi JK (08)
Pärnu JK Poseidon I (08)
Pärnu JK Poseidon II (08)
Pärnu JK Vaprus Sinine (08) 
Pärnu JK Vaprus Must (08)
Pärnu JK Vaprus Roheline (08) 
Pärnu JK Vaprus Kollane (08) 
Saaremaa JK aameraaS (08)

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 15 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub reedel, 19. mail algusega kell 17.30 Sindi Gümn staadionil, Kooli 9, Sindi
Turniiri läbiviija on Pärnu JK Poseidon I (kontakt Martin Kuldmägi, tel 5649 2025), kohtunikud Kert Pulst ja Argo Linnaste
Osalejad võistkonnad: FC Kuressaare, Leisi JK, Pärnu JK Poseidon I ja Pärnu JK Poseidon II

Ajakava:
I väljak

17.30 FC Kuressaare - Pärnu JK Poseidon II
18.20 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Poseidon I
19.10 Leisi JK - Pärnu JK Poseidon II
II väljak
17.30 Leisi JK - Pärnu JK Poseidon I 
18.20 FC Kuressaare - Leisi JK
19.10 Pärnu JK Poseidon I - FC Kuressaare

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval. 28. mail algusega kell 11.00 Kuressaare kunstmurul, Vuti 1, Kuressaare
Turniiri läbiviija Saaremaa JK aameraaS (kontakt Madis Sepp, tel 5336 3247), kohtunikud Kaarel Kööp ja Mihkel Alamaa
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Sinine, Pärnu JK Vaprus Must, Pärnu JK Vaprus Roheline, Pärnu JK Vaprus Kollane ja Saaremaa JK aameraaS

Ajakava:
I väljak
11.00 Pärnu JK Vaprus Must - Saaremaa JK aameraaS

11.50 Saaremaa JK aameraaS - Pärnu JK Vaprus Roheline
12.40 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Vaprus Sinine
13.30 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Vaprus Kollane
14.20 Pärnu JK Vaprus Kollane - Pärnu JK Vaprus Must
II väljak
11.00 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Vaprus Kollane
11.50 Pärnu JK Vaprus Sinine- Pärnu JK Vaprus Must
12.40 Pärnu JK Vaprus Kollane - Saaremaa JK aameraaS
13.30 Pärnu JK Vaprus Must - Pärnu JK Vaprus Roheline
14.20 Saaremaa JK aameraaS - Pärnu JK Vaprus Sinine

II VOOR 


1. turniir

Turniir toimub esmaspäeval, 19. juunil algusega kell 17.00 Kuressaare kunstmurul, Vuti 1
Turniiri läbiviija FC Kuressaare (kontakt Mario Pruul, tel 5626 6286), peakohtunik Reivo Vinter
Osalejad võistkonnad: Leisi JK, Pärnu JK Vaprus Kollane, Saaremaa JK aameraaS ja FC Kuressaare

Ajakava:
I väljak
17.00 FC Kuressaare - Saaremaa JK aameraaS
17.50 - Saaremaa JK aameraaS - Pärnu JK Vaprus Kollane
18.40 Leisi JK - Saaremaa JK aameraaS
II väljak
17.00 Leisi JK - Pärnu JK Vaprus Kollane
17.40 FC Kuressaare - Leisi JK
18.40 Pärnu JK Vaprus Kollane - FC Kuressaare

2. turniir

Turniir toimub reedel, 09. juunil algusega kell 17.00 Pärnu Ülejõe PK staadionil, Tallinna mnt 40a
Turniiri läbiviija Pärnu JK Vaprus Roheline (kontakt Greger Könnige, tel 5698 9654), kohtunikud Rasmus Mikkel ja Ronek Saal
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Roheline, Pärnu JK Vaprus Sinine, Pärnu JK Vaprus Must, Pärnu JK Poseidon I ja Pärnu JK Poseidon II

Ajakava:
I väljak
17.00 Pärnu JK Vaprus Must - Pärnu JK Poseidon I
17.50 Pärnu JK Poseidon I - Pärnu JK Vaprus Roheline
18.40 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Vaprus Sinine
19.30 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Poseidon II
20.20 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Vaprus Must
II väljak
17.00 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Poseidon II
17.50 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Vaprus Must
18.40 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Poseidon I
19.30 Pärnu JK Vaprus Must - Pärnu JK Vaprus Roheline
20.20 Pärnu JK Poseidon I - Pärnu JK Vaprus Sinine

III VOOR 


1. turniir

Turniir toimub teisipäeval, 01. augustil algusega kell 12.00 Leisi staadionil
Turniiri läbiviija Leisi JK (kontakt Margus Kuusk, tel 5669 6369), peakohtunik Karl Tiitson
Osalehad võistkonnad: FC Kuressaare, Pärnu JK Vaprus Sinine, Saaremaa JK aameraaS ja Leisi JK

Ajakava:
I väljak
12.00 FC Kuressaare - Saaremaa JK aameraaS
12.50 Saaremaa JK aameraaS - Pärnu JK Vaprus Sinine
13.40 Leisi JK - Saaremaa JK aameraaS
II väljak
12.00 Leisi JK Pärnu JK Vaprsu Sinine
12.50 FC Kuressaare - Leisi JK
13.40 Pärnu JK Vaprus Sinine - FC Kuressaare

2. turniir

Turniir toimub laupäeval, 5. augustil algusega kell 12.00 Sindi Gümnaasiumi staadionil, Kooli 5
Turniiri läbiviija Pärnu JK Poseidon II (kontakt Joonas Einfeldt, tel 5343 4547)
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Must, Pärnu JK Vaprus Roheline, Pärnu JK Vaprus Kollane, Pärnu JK Poseidon I ja Pärnu JK Poseidon II

Ajakava:
I väljak
12.00 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Vaprus Kollane
12.50 Pärnu JK Vaprus Kollane - Pärnu JK Vaprus Must
13.40 Pärnu JK Vaprus Must - Pärnu JK Poseidon I
14.30 Pärnu JK Poseidon I - Pärnu JK Vaprus Roheline
15.20 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Poseidon II
II väljak
12.00 Pärnu JK Vaprus Must - Pärnu JK Vaprus Roheline
12.50 Pärnu JK Poseidon I - Pärnu JK Poseidon II
13.40 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Vaprus Kollane
14.30 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Vaprus Must
15.20 Pärnu JK Vaprus Kollane - Pärnu JK Poseidon I

IV VOOR  


1. turniir

Turniir toimub 03. septembril algusega kell 11.00 Pärnu Ülejõe Põhikooli staadionil, Tallinna mnt 40a
Turniiri läbiviija Pärnu JK Vaprus Sinine (kontakt Artur Ojala, tel 5393 5769), kohtunikud Ander Paabut ja Ronek Saal.
Osalejad võostkonnad: FC Kuressaare, Pärnu JK Vaprus Sinine, Pärnu JK Vaprus Must ja Pärnu JK Vaprus Roheline

Ajakava:
I väljak
11.00 FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus Roheline
11.50 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Vaprus Must
12.40 Pärnu JK Vaprus Sinine- Pärnu JK Vaprus Roheline
II väljak
11.00 Pärnu JK Vaprus Sinine- Pärnu JK Vaprus Must
11.50 FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus Sinine
12.40 Pärnu JK Vaprus Must - FC Kuressaare

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 26. augustil algusega kell 12.00 Pärnu Ülejõe põhikooli staadionil, Tallinna mnt 40a
Turniiri läbiviija Pärnu JK Vaprus Kollane (kontakt Ander Paabut, tel 526 5944), peakohtunik Rasmus Nikkel
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon I, Pärnu JK Poseidon II, Leisi JK, Saaremaa JK aameraaS ja Pärnu JK Vaprus Kollane

Ajakava:
I väljak
12.00 Pärnu JK Poseidon II - Saaremaa JK aameraaS
12.50 Saaremaa JK aameraaS - Leisi JK
13.40 Leisi JK - Pärnu JK Poseidon I
14.30 Pärnu JK Poseidon I - Pärnu JK Vaprus Kollane
15.20 Pärnu JK Vaprus Kollane - Pärnu JK Poseidon II
II väljak
12.00 Leisi JK - Pärnu JK Vaprus Kollane
12.50 Pärnu JK Poseidon I - Pärnu JK Poseidon II
13.40 Pärnu JK Vaprus Kollane - Saaremaa JK aameraaS
14.30 Pärnu JK Poseidon II - Leisi JK
15.20 Saaremaa JK aameraaS - Pärnu JK Poseidon I

 


 


Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn