U9-A.N

Hooaeg 2018

Osalevad võistkonnad:

Tallinna FC Ajax (10)
Tallinna FC Flora Valged (10)
Harju JK Rae Punane (10)
Harju JK Rae Valge (10)
Harju JK Laagri (10)
Tallinna Kratid (10)
Haapsalu Kratid (10)
JK Tallinna Kalev Valge (10)
FC Kuressaare I (10)
Tallinna FC Levadia Must (10)
Nõmme Kalju FC (10)
FC Nõmme United (10)
Pakri SK Alexela (10)
Pärnu JK Poseidon I (10)
Pärnu JK Vaprus Kollane (10)
Viimsi MRJK I (10)
Viimsi MRJK III (10)
JK Tabasalu (10)

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 10 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 20. mail algusega kell 13.00 Kotka hallis, Linnu tee 7, Tallinn
Turniiri läbiviija Tallinna FC Flora Valge (kontakt Egon Tintse, tel 516 2830)
Osalejad võistkonnad: Tallinn FC Flora Valged, Harju JK Rae Punane, Harju JK Rae Valge ja Tallinn FC Ajax

Ajakava:
I väljak
13.00 Harju JK Rae Punane - Harju JK Rae Valge
13.45 Harju JK Rae Punane  - Tallinna FC Ajax
14.30 Tallinna FC Ajax - Harju JK Rae Valge
II väljak
13.00 Tallinn FC Flora Valged - Tallinna FC Ajax
13.45 Harju JK Rae Valge - Tallinn FC Flora Valged
14.30 Tallinn FC Flora Valged - Harju JK Rae Punane

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 27. mail algusega kell 11.00 Viimsi Pargi palliplatsil, Pargi tee 7, Viimsi
Turniiri läbiviija Tallinna Kratid (kontakt Veiko Kampus, tel 5309 7104), peakohtunik Joosep Pressmann
Osalejad võistkonnad: Tallinna Kratid, Harju JK Laagri, Haapsalu Kratid ja JK Tallinna Kalev Valge

Ajakava:
I väljak
11.00 Tallinna Kratid - JK Tallinna Kalev Valge
11.45 JK Tallinna Kalev Valge - Haapsalu Kratid
12.30 Harju JK Laagri - JK Tallinna Kalev Valge
I väljak
11.00 Harju JK Laagri - Haapsalu Kratid
11.45 Tallinna Kratid - Harju JK Laagri
12.30 Haapsalu Kratid - Tallinna Kratid

3. turniir

Turniir toimub laupäeval, 26. mail algusega kell 09.30 Alexela Arena kunstmurul, Pakri 5, Paldiski
Turniiri läbiviija Pakri SK Alexela (kontakt Igor Aleksandrov, tel 520 3289)
Osalejad võistkonnad: Pakri SK Alexela, FC Kuressaare I, Tallinna FC Levadia Must, Nõmme Kalju FC ja FC Nõmme United

Ajakava:
I väljak
09.30 Tallinna FC Levadia Must - Pakri SK Alexela
10.10 Pakri SK Alexela - Nõmme Kalju FC
10.50 Tallinna FC Levadia Must - Nõmme Kalju FC
11.30 Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare I
12.10 Tallinna FC Levadia Must - FC Kuressaare I
II väljak
09.30 Nõmme Kalju FC - FC Nõmme United
10.10 FC Kuressaare I - FC Nõmme United
10.50 Pakri SK Alexela - FC Kuressaare I
11.30 FC Nõmme United - Tallinna FC Levadia Must
12.10 Pakri SK Alexela - FC Nõmme United

4. turniir

Turniir toimub laupäeval, 26. mail algusega kell 15.00 Pärnu Ülejõe Põhikooli staadionil, Tallinna mnt 40a, Pärnu
Turniiri läbiviija Pärnu JK Vaprus Kollane (kontakt Greger Könninge, tel 5698 9654), kohtunikud Rasmus Nikkel ja Ronek Saal
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Kollane, Viimsi MRJK I, Viimsi MRJK III, JK Tabasalu ja Pärnu JK Poseidon I

Ajakava:
I väljak
15.00 Viimsi MRJK I - Pärnu JK Poseidon I
15.45 Pärnu JK Poseidon I - Viimsi MRJK III
16.30 Viimsi MRJK III - Pärnu JK Vaprus Kollane
17.15 Pärnu JK Vaprus Kollane - JK Tabasalu
18.00 JK Tabasalu - Viimsi MRJK I
II väljak
15.00 Viimsi MRJK III - JK Tabasalu
15.45 Pärnu JK Vaprus Kollane - Viimsi MRJK I
16.30 JK Tabasalu - Pärnu JK Poseidon I
17.15 Viimsi MRJK I - Viimsi MRJK III
18.00 Pärnu JK Poseidon I - Pärnu JK Vaprus Kollane

II VOOR


1. turniir 

Turniir toimub laupäeval, 16. juunil algusega kell 12.00 Tallinna Kalevi Staadioni kunstmurul, Staadioni tn 3, Tallinn
Turniiri läbiviija Tallinna JK Kalev Valge (kontaktid Ander Aaviku, tel 5558 3923 Joosep Presmann, tel 523 2859), kohtunikud Kenlou Laasner ja Oskar Järv
Osalejad võistkonnad: JK Tallinna Kalev Valge, Harju JK Rae Valge, Nõmme Kalju FC ja Pärnu JK Vaprus Kollane

Ajakava:
I väljak
12.00 Harju JK Rae Valge - JK Tallinna Kalev Valge
12.40 Harju jK Rae Valge - Nõmme Kalju FC
13.20 Harju JK Rae Valge - Pärnu JK Vaprus Kollane
II väljak
12.00 Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus Kollane
12.40 JK Tallinna Kalev Valge - Pärnu JK Vaprus Kollane
13.20 JK Tallinna Kalev Valge - Nõmme Kalju FC

2. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 17. juunil algusega kell 11.00 Sindi Gümnaasiumi staadionil, Kooli 9, Sindi
Turniiri läbiviija Pärnu JK Poseidon I (kontakt Joonas Einfeldt, tel 5343 4547)
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon I, Tallinna FC Ajax, Tallinna Kratid ja Pakri SK Alexela

Ajakava:
I väljak
11.00 Pärnu JK Poseidon I - Pakri SK Alexela
11.40 Pakri SK Alexela - Tallinna Kratid
12.20 Tallinna FC Ajax - Pakri SK Alexela
II väljak
11.00 Tallinna FC Ajax - Tallinna Kratid
11.40 Pärnu JK Poseidon I - Tallinna FC Ajax
12.20 Tallinna Kratid - Pärnu JK Poseidon I

3. turniir 

Turniir toimub neljapäeval, 30. augustil algusega kell 17.00 Laagri staadionil, Redise 2, Laagri
Turniiri läbiviija Harju JK Laagri (kontakt Urmo Timusk, 5803 7528)
Osalejad võistkonnad: Harju JK Laagri, Tallinna FC Flora Valge, Harju JK Rae Punane, FC Kuressaare I ja Viimsi MRJK I

Ajakava:
I väljak
17.30 Harju JK Laagri - Tallinna FC Flora Valge
18.10 Tallinna FC Flora Valge - Harju JK Rae Punane
18.50 Harju JK Laagri  - Harju JK Rae Punane
19.30 Harju JK Rae Punane - FC Kuressaare I
20.10 Harju JK Laagri - FC Kuressaare I
II väljak
17.30 Harju JK Rae Punane - Viimsi MRJK I
18.10 FC Kuressaare I - Viimsi MRJK I
18.50 Tallinna FC Flora Valge - FC Kuressaare I
19.30 Viimsi MRJK I - Harju JK Laagri
20.10 Tallinna FC Flora Valge - Viimsi MRJK I

4. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 10. juunil algusega kell 10.00 Maarjamäe muruväljakul, Tuulenurga 1, Tallinn
Turniiri läbiviija Tallinna FC Levadia Must (kontakt  Indrek Petersoo, tel  514 6735)
Osalejad võistkonnad: Tallinn FC Levadia Must, Haapsalu Kratid, FC Nõmme United, Viimsi MRJK III ja JK Tabasalu

Ajakava:
I väljak
10:00 Tallinn FC Levadia Must – JK Tabasalu
10:40 Haapsalu Kratid – Tallinna FC Levadia Must
11:20 Viimsi MRJK III – Haapsalu Kratid
12:00 Tallinn FC Levadia Must – Viimsi MRJK III
12:40 FC Nõmme United – Tallinna FC Levadia Must
I väljak
10:00 FC Nõmme United – Viimsi MRJK III

10:40 Viimsi MRJK III – JK Tabasalu
11:20 JK Tabasalu – FC Nõmme United
12:00 Haapsalu Kratid – FC Nõmme United
12:40 JK Tabasalu – Haapsalu Kratid

III VOOR 


1. turniir 

Turniiri toimub laupäeval, 11. augustil algusega kell 13.30 Kuressaare kunstmurul, Vuti 1, Kuressaare
Turniiri läbiviija FC Kuressaare I (kontakt Reivo Vinter, tel 553 7760), peakohtunik Maarek Suursaar
Osalejad võistkonnad: FC Kuressaare I, JK Tallinna Kalev Valge, Pärnu JK Poseidon I ja Viimsi MRJK III

Ajakava:
I väljak
13.30 FC Kuressaare I - JK Tallinna Kalev Valge
14.10 FC Kuressaare I - Pärnu JK Poseidon I

14.50 FC Kuressaare I - Viimsi MRJK III
II väljak
13.30 Pärnu JK Poseidon I - Viimsi MRJK III
14.10 JK Tallinna Kalev Valge - Viimsi MRJK III
14.50 Pärnu JK Poseidon I - JK Tallinna Kalev Valge

2. turniir

Turniir toimub reedel, 10. augustil algusega kell 10.00 Männiku kunstmurul, Võidu 16, Tallinn
Turniiri läbiviija FC Nõmme United (kontakt Priit Tomingas, tel 5591 9742), peakohtunik Martin Klasen
Osalejad võistkonnad: FC Nõmme United, Pakri SK Alexela, Tallinna FC Flora Valged ja JK Tabasalu

Ajakava:
I väljak
10.00 FC Nõmme United - JK Tabasalu
10.40 JK Tabasalu - Tallinna FC Flora Valged
11.20 Pakri SK Alexela - JK Tabasalu
II väljak
10.00 Pakri SK Alexela - Tallinna FC Flora Valged
10.40 FC Nõmme United - Pakri SK Alexela
11.20 Tallinna FC Flora Valged - FC Nõmme United

3. turniir

Turniir toimub laupäeval, 11, augustil algusega kell 10.30 Ajaxi kunstmurul, Võidujooksu 8a, Tallinn
Turniiri läbiviija Tallinna FC Ajax (kontakt Oleg Timofejev, tel 553 6785) kohtunikud Dmitri Gabenko ja Denis Sergejev
Osalejad võistkonnad: Tallinna FC Ajax, Nõmme Kalju FC, Viimsi MRJK I, Haapsalu Kratid ja Harju JK Laagri 

Ajakava:
I väljak
10.30 Tallinna FC Ajax - Nõmme Kalju FC
11.15 Haapsalu Kratid - Tallinna FC Ajax
12.00 Haapsalu Kratid - Viimsi MRJK I
12.45 Tallinna FC Ajax - Harju JK Laagri
13.30 Viimsi MRJK I - Tallinna FC Ajax
II väljak
10.30 Viimsi MRJK I - Harju JK Laagri
11.15 Nõmme Kalju FC - Viimsi MRJK I
12.00 Nõmme Kalju FC - Harju JK Laagri
12.45 Haapsalu Kratid - Nõmme Kalju FC
13.30 Harju JK Laagri - Haapsalu Kratid

4. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 05. augustil algusega kell 10.00 Jüri Gümnaasiumi staadionil, Laste 3, Jüri, Harjumaa
Turniiri läbiviija Harju JK Rae Valge (kontakt Margus Martsep, tel 523 9629)
Osalejad võistkonnad: Harju JK Rae Valge, Harju JK Rae Punane, Tallinna Kratid, Tallinna FC Levadia Must ja Pärnu JK Vaprus Kollane

Ajakava:
I väljak
10.00 Tallinna Kratid - Harju JK Rae Punane

10.40 Pärnu JK Vaprus Kollane - Tallinna Kratid
11.20 Harju JK Rae Valge - Pärnu JK Vaprus Kollane
12.00 Harju JK Rae Punane - Harju JK Rae Valge
12.40 Harju JK Rae Valge - Tallinna Kratid
II väljak
10.00 Tallinna FC Levadia Must - Harju JK Rae Valge
10.40 Tallinna FC Levadia Must - Harju JK Rae Punane
11.20 Tallinna Kratid - Tallinna FC Levadia Must
12.00 Pärnu JK Vaprus Kollane - Tallinna FC Levadia Must
12.40 Harju JK Rae Punane - Pärnu JK Vaprus Kollane

IV VOOR 


1. turniir 

Turniiri toimub pühapäeval, 02. septembril algusega kell 14.00 Viimsi pargi palliplatsil, Pargi tee 7
Turniiri läbiviija Viimsi MRJK I (kontakt Mark Piliste, tel 5811 6195)
Osalejad võistkonnad: Viimsi MRJK I, Harju JK Laagri, FC Nõmme United ja Pärnu JK Poseidon I

Ajakava:
I väljak
14:00 Pärnu JK Poseidon I - Viimsi MRJK I
14:45 Pärnu JK Poseidon I - Harju JK Laagri

15:30 Pärnu JK Poseidon I - FC Nõmme United
II väljak
14:00 Harju JK Laagri - FC Nõmme United
14:45 Viimsi MRJK I - FC Nõmme United
15:30 Harju JK Laagri - Viimsi MRJK I

2. turniir  

Turniiri toimub pühapäeval, 26. augustil algusega kell 19.30 Hiiu kunstmurul, Pidu 1, Tallinn
Turniiri läbiviija Nõmme Kalju FC (kontakt Rait Roop)
Osalejad võistkonnad: Nõmme Kalju FC, Tallinna Kratid, Pakri SK Alexela ja Pärnu JK Vaprus Kollane

Ajakava:
I väljak
17.30 Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus Kollane
18.15 Pärnu JK Vaprus KollanePakri SK Alexela
19.00 Tallinna Kratid  - Pärnu JK Vaprus Kollane
II väljak
17.30 Tallinna Kratid - Pakri SK Alexela
18.15 Nõmme Kalju FC - Tallinna Kratid
19.00 Pakri SK Alexela - Nõmme Kalju FC

3. turniir 

Turniir toimublaupäeval, 25. augustil algusega kell 11.00 Tabasalu kunstmurul, Kooli 1, Tabasalu
Turniiri läbiviija JK Tabasalu (kontakt Andrus Mitt, tel 5354 3886), peakohtunik Andres Jahimaa
Osalejad võistkonnad: JK Tabasalu, Harju JK Rae Valge, Tallinna FC Flora Valged, Haapsalu Kratid ja FC Kuressaare I

I väljak
11.00 JK Tabasalu - Tallinna FC Flora Valged
11.40 JK Tabasalu – Harju JK Rae Valge
12.20 Haapsalu Kratid – FC Kuressaare
13.00 JK Tabasalu - FC Kuressaare
13.40 JK Tabasalu - Haapsalu Kratid
II väljak
11.00 Haapsalu Kratid - Harju JK Rae Valge
11.40 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora Valged
12.20 Tallinna FC Flora Valged - Harju JK Rae Valge
13.00 Tallinna FC Flora Valged - Haapsalu Kratid
13.40 Harju JK Rae Valge - FC Kuressaare

4. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 26. augustil algusega kell 10.00 Jüri Gümnaasiumi staadionil, Laste 3, Jüri, Harjumaa
Turniiri läbiviija Harju JK Punane (kontakt Margus Martsep, tel 523 9629)
Osalejad võistkonnad: Harju JK Punane, Tallinna FC Ajax, Viimsi MRJK III, JK Tallinna Kalev Valge ja Tallinna FC Levadia Must

Ajakava:
I väljak
10.00 Tallinn FC Ajax - Viimsi MRJK III
10.40 Harju JK Punane - Tallinna FC Ajax
11.20 JK Tallinna Kalev Valge - Harju JK Punane
12.00 Viimsi MRJK III - JK Tallinna Kalev Valge
12.40 JK Tallinna Kalev Valge - Tallinn FC Ajax
II väljak
10.00 Tallinna FC Levadia Must - JK Tallinna Kalev Valge
10.40 Tallinna FC Levadia Must - Viimsi MRJK III
11.20 Tallinn FC Ajax - Tallinna FC Levadia Must
12.00 Harju JK Punane - Tallinna FC Levadia Must
12.40 Viimsi MRJK III - Harju JK Punane



 


 


Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla