U9-A.N

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:

Tallinna FC Ajax  (09)
Tallinna FC Ararat I (09)
Tallinna FC Ararat III (09)
Tallinna SK Everest (09)
Tallinna FC Flora Rohelised (09)
FCI Tallinn I (09)
FCI Tallinn II (09)
FCI Tallinn III (09)
FCI Tallinn IV (09)
Tallinna FC Levadia Roheline (09)
Nõmme Kalju FC (09)
JK Tabasalu Sinine (09)
JK Tallinna Kalev Valge (09)
Viimsi MRJK I (09)
Viimsi MRJK III (09)

Mänguaeg on 2 x 10 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Info turniiri toimumise kohta on selgumisel

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 21. mail algusega kell 15.00 Infoneti staadionil, Punane 45, Tallinn
Turniiri läbiviija on FCI Tallinn I (kontakt Deniss Malov, tel 5597 1652), kohtunikud Alex Scheperin ja Sergei Tumasjan
Osalejad võistkonnad: FCI Tallinn I, FCI Tallinn II, FCI Tallinn III, FCI Tallinn IV ja Tallinna FC Levadia Roheline 

Ajakava:
I väljak
15.00 FCI Tallinn I - FCI Tallinn II

15.40 FCI Tallinn I - Tallinna FC Levadia Roheline
16.20 FCI Tallinn II - Tallinna FC Levadia Roheline
17.00 FCI Tallinn I - FCI Tallinn III
17.40 FCI Tallinn I - FCI Tallinn IV
II väljak
15.00 FCI Tallinn III - Tallinna FC Levadia Roheline

15.40 FCI Tallinn II - FCI Tallinn IV
16.20 FCI Tallinn III - FCI Tallinn IV
17.00 FCI Tallinn IV - Tallinna FC Levadia Roheline
17.40 FCI Tallinn II - FCI Tallinn III

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 28. mail algusega kell 10.00 Viimsi KK staadionil, Karulaugu tee 15, Haabneeme alevik
Turniiri läbiviija Viimsi MRJK I (kontakt Mark Piliste, tel 5811 6195), kohtunikud Rebecca Pärtel ja Karl Kibuspu
Osalejad võistkonnad: Nõmme Kalju FC, JK Tabasalu Sinine, JK Tallinna Kalev Valge, Viismi MRJK I ja Viismi MRJK III

Ajakava:
I väljak
10.00 JK Tabasalu Sinine - Viismi MRJK III

10.40 Viismi MRJK III - JK Tallinna Kalev Valge
11.20 JK Tallinna Kalev Valge - Nõmme Kalju FC
12.00 Nõmme Kalju FC - Viimsi MRJK I
12.40 Viimsi MRJK I - JK Tabasalu Sinine
II väljak
10.00 JK Tallinna Kalev Valge - Viimsi MRJK I
10.40 Nõmme Kalju FC - JK Tabasalu Sinine
11.20 Viimsi MRJK I - Viimsi MRJK II
12.00 JK Tabasalu Sinine - JK Tallinna Kalev Valge
12.40 Viismi MRJK III - Nõmme Kalju FC 

II VOOR


1. turniir

Info turniiri toimumise kohta on selgumisel

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 11. juunil algusega kell 12.00 Lasnamäe Spordikompleksi staadionil, Pae 1, Tallinn
Turniiri läbiviija Tallinna FC Ararat I (kontakt Ruben Arutjunov, tel 501 0789), kohtunikud Bogdan Lukashenko ja Vitali Pavlov
Osalejad võistkonnad: FCI Tallinn I, Tallinna FC Ararat I, Tallinna FC Ararat III, Viismi MRJK I ja Viimsi MRJK III

Ajakava:
I väljak
12.00 Tallinna FC Ararat I - Viimsi MRJK III

12.40 Viimsi MRJK III - Tallinna FC Ararat III
13.20 Tallinna FC Ararat III - FCI Tallinn I
14.00 FCI Tallinn I - Viimsi MRJK I
14.40 Viimsi MRJK I - Tallinna FC Ararat I
I väljak
12.00 Tallinna FC Ararat III - Viimsi MRJK I

12.40 FCI Tallinn I - Tallinna FC Ararat I
13.20 Viimsi MRJK I - Viimsi MRJK III
14.00 Tallinna FC Ararat I - Tallinna FC Ararat III
14.40 Viimsi MRJK III - FCI Tallinn I

3. turniir

Turniir toimub neljapäeval, 08. juunil algusega kell 18.00 


Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn