U9-B.W

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:

FC Kuressaare (09)
Paide Linnameeskond (09)
Paide LM Türi (09)
Paide LM Koeru (09)
FC Paide (09)
Pärnu JK I (09)
Pärnu JK II (09)
Pärnu JK Poseidon (09)
Pärnu JK Vaprus Sinine (09)
Pärnu JK Vaprus Kollane (09)
Pärnu JK Vaprus Roheline (09)
Pärnu JK Vaprus Punane (09)
Pärnu JK Vaprus Valge (09)
Suure-Jaani United (09)

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 10 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 21. mail algusega kell 14.00 Pärnu Ülejõe Põhikooli staadionil, Tallinna mnt 40a
Turniiri läbiviija on Pärnu JK Vaprus Kollane (kontakt Greger Könnige, tel
 5698 9654), kohtunikud Ronek Saal ja Rasmus Nikkel
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Kollane, Pärnu JK Vaprus Sinine, Pärnu JK Vaprus Punane ja Pärnu JK Poseidon 

Ajakava:
I väljak
14.00 Pärnu JK Poseidon - Pärnu JK Vaprus Punane
14.45 Pärnu JK Vaprus Punane - Pärnu JK Vaprus Kollane
15.30 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Vaprus Punane
II väljak
14.00 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Vaprus Kollane
14.45 Pärnu JK Poseidon - Pärnu JK Vaprus Sinine
15.30 Pärnu JK Vaprus Kollane - Pärnu JK Poseidon

2. turniir

Turniir toimub laupäeval, 27. mail algusega kell 16.30 Paide kunstmurul, staadioni 6, Paide
Turniiri läbiviija Paide Linnameeskond (kontakt Mikk Pärt, tel 5348 9320), peakohtunik Voiteh Karnatsevitš
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Roheline, Pärnu JK Vaprus  Valge, Pärnu JK I, Pärnu JK II ja Paide Linnameeskond

Ajakava:
I väljak
16.30 Pärnu JK Vaprus Valge - Paide Linnameeskond
17.15 Paide Linnameeskond - Pärnu JK I
18.00 Pärnu JK I - Pärnu JK Vaprus Roheline
18.45 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK II
19.30 Pärnu JK II - Pärnu JK Vaprus Valge
II väljak
16.30 PärnuJK I - Pärnu JK II
17.15 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Vaprus Valge
18.00 Pärnu JK II - Paide Linnameeskond
18.45 Pärnu JK Vaprus Valge - Pärnu JK I
19.30 Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus Roheline

3. turniir

Turniir toimub laupäeval, 20. mail algusega kell 11.00 Suure-Jaani Gümn staadionil, Lembitu pst 51, Suure-Jaani
Turniiri läbiviija on Suure-Jaani United (kontakt Sergei Vassiljev, tel 5191 3293), kohtunikud Ainar Vainaru ja Jaanika Kavak
Osalejad võistkonnad: Paide LM Türi, Paide LM Koeru, FC Paide, FC Kuressaare ja Suure-Jaani United

Ajakava:
I väljak
11.00 Paide LM Koeru - Paide LM Türi 
11.45 Paide LM Türi - FC Paide
12.30 FC Paide - FC Kuressaare
13.15 FC Kuressaare - Suure-Jaani United
14.00 Suure-Jaani United - Paide LM Koeru

II väljak
11.00 FC Paide - Suure-Jaani United
11.45 FC Kuressaare - Paide LM Koeru
12.30 Suure-Jaani United - Paide LM Türi
13.15 Paide LM Koeru - FC Paide
14.00 Paide LM Türi - FC Kuressaare

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn