U9-B.W

Hooaeg 2017

Osalevad võistkonnad:

FC Kuressaare (09)
Paide Linnameeskond (09)
Paide LM Türi (09)
Paide LM Koeru (09)
FC Paide (09)
Pärnu JK I (09)
Pärnu JK II (09)
Pärnu JK Poseidon (09)
Pärnu JK Vaprus Sinine (09)
Pärnu JK Vaprus Kollane (09)
Pärnu JK Vaprus Roheline (09)
Pärnu JK Vaprus Punane (09)
Pärnu JK Vaprus Valge (09)
Suure-Jaani United (09)

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 10 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 21. mail algusega kell 14.00 Pärnu Ülejõe Põhikooli staadionil, Tallinna mnt 40a
Turniiri läbiviija on Pärnu JK Vaprus Kollane (kontakt Greger Könnige, tel
 5698 9654), kohtunikud Ronek Saal ja Rasmus Nikkel
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Kollane, Pärnu JK Vaprus Sinine, Pärnu JK Vaprus Punane ja Pärnu JK Poseidon 

Ajakava:
I väljak
14.00 Pärnu JK Poseidon - Pärnu JK Vaprus Punane
14.45 Pärnu JK Vaprus Punane - Pärnu JK Vaprus Kollane
15.30 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Vaprus Punane
II väljak
14.00 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Vaprus Kollane
14.45 Pärnu JK Poseidon - Pärnu JK Vaprus Sinine
15.30 Pärnu JK Vaprus Kollane - Pärnu JK Poseidon

2. turniir

Turniir toimub laupäeval, 27. mail algusega kell 16.30 Paide kunstmurul, staadioni 6, Paide
Turniiri läbiviija Paide Linnameeskond (kontakt Mikk Pärt, tel 5348 9320), kohtunikud Voiteh Karnatsevitš ja Ramon Väli
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Roheline, Pärnu JK Vaprus  Valge, Pärnu JK I, Pärnu JK II ja Paide Linnameeskond

Ajakava:
I väljak
16.30 Pärnu JK Vaprus Valge - Paide Linnameeskond
17.15 Paide Linnameeskond - Pärnu JK I
18.00 Pärnu JK I - Pärnu JK Vaprus Roheline
18.45 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK II
19.30 Pärnu JK II - Pärnu JK Vaprus Valge
II väljak
16.30 PärnuJK I - Pärnu JK II
17.15 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Vaprus Valge
18.00 Pärnu JK II - Paide Linnameeskond
18.45 Pärnu JK Vaprus Valge - Pärnu JK I
19.30 Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus Roheline

3. turniir

Turniir toimub laupäeval, 20. mail algusega kell 11.00 Suure-Jaani Gümn staadionil, Lembitu pst 51, Suure-Jaani
Turniiri läbiviija on Suure-Jaani United (kontakt Sergei Vassiljev, tel 5191 3293), kohtunikud Ainar Vainaru ja Jaanika Kavak
Osalejad võistkonnad: Paide LM Türi, Paide LM Koeru, FC Paide, FC Kuressaare ja Suure-Jaani United

Ajakava:
I väljak
11.00 Paide LM Koeru - Paide LM Türi 
11.45 Paide LM Türi - FC Paide
12.30 FC Paide - FC Kuressaare
13.15 FC Kuressaare - Suure-Jaani United
14.00 Suure-Jaani United - Paide LM Koeru

II väljak
11.00 FC Paide - Suure-Jaani United
11.45 FC Kuressaare - Paide LM Koeru
12.30 Suure-Jaani United - Paide LM Türi
13.15 Paide LM Koeru - FC Paide
14.00 Paide LM Türi - FC Kuressaare

II VOOR 


1. turniir

Turniir toimub laupäeval, 17. juunil algusega kell 11.00 Kuressaare kunstmurul, Vuti tn 1
Turniiri läbiviija FC Kuressaare (kontakt RolandKütt, tel 5699 9783), kohtunikud Karl Tiitson ja Jan-Martin Jäe
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK I, Suure-Jaani United, Pärnu JK Vaprus Punane ja FC Kuressaare

Ajakava:
I väljak
11.00 Pärnu JK I - FC Kuressaare

11.45 FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus Punane
12.30 Suure-Jaani United - FC Kuressaare
II väljak
11.00 Suure-Jaani United - Pärnu JK Vaprus Punane

11.45 Pärnu JK I - Suure-Jaani United
12.30 Pärnu JK Vaprus Punane - Pärnu JK I

2. turniir

Turniir toimub laupäeval, 17. juunil algusega kell 11.00 Türi Metsakombinaadi staadionil
Turniiri läbiviija Paide LM Türi (kontakt Rauno Kald, tel 5691 4525), peakohtunik Kristo Kiik
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Roheline, Pärnu JK Vaprus Valge, Pärnu JK Vaprus Sinine, Pärnu JK Poseidon ja Paide LM Türi

Ajakava:
I väljak
11.00 Pärnu JK Vaprus Valge - Paide LM Türi

11.45 Paide LM Türi - Pärnu JK Poseidon
12.30 Pärnu JK Poseidon - Pärnu JK Vaprus Roheline
13.15 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Vaprus Sinine
14.00 Pärnu JK Vaprus Sinine - Pärnu JK Vaprus Valge
II väljak
11.00 Pärnu JK Poseidon - Pärnu JK Vaprus Sinine
11.45 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Vaprus Valge
12.30 Pärnu JK Vaprus Sinine - Paide LM Türi
13.15 Pärnu JK Vaprus Valge - Pärnu JK Poseidon
14.00 Paide LM Türi Pärnu JK Vaprus Roheline

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 18. juunil algusega kell 11.00 Paide Gümnaasiumi staadionil, Aiavilja 3
Turniiri läboviija FC Paide (kontakt Veiko Kurim, tel 523 1218), peakohtunik Kristjan Kurim
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Kollane, Paide LM Koeru, Pärnu JK II, Paide Linnameeskond ja FC Paide

Ajakava:
11.00 Paide LM Koeru - FC Paide
11.40 Paide Linnameeskond - Pärnu JK II
12.20 Paide Linnameeskond - FC Paide
13.00 Pärnu JK Vaprus Kollane - Paide LM Koeru
13.40 Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus Kollane
14.20 Pärnu JK II -  FC Paide
15.00 Pärnu JK Vaprus Kollane - Pärnu JK II
15.40 Paide LM Koeru - Paide Linnameeskond
16.20 Pärnu JK II - Paide LM Koeru
17.00 FC Paide - Pärnu JK Vaprus Kollane

III VOOR 


1. turniir

Informatsioon selgumisel

2. turniir

Informatsioon selgumisel

3. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 06. augustil algusega kell 11.00 Koeru staadionil, Põllu tn
Turniiri läbiviija Paide LM Koeru (kontakt Margus Luts, tel 5656 7076), peakohtunik Ivar Nagla
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Punane, Pärnu JK Vaprus Roheline, Pärnu JK Vaprus Valge, FC Paide ja Paide LM Koeru 

Ajakava:
11.00 Paide LM Koeru - FC Paide
11.40 Pärnu JK Vaprus Valge - Pärnu JK Vaprus Roheline
12.20 FC Paide - Pärnu JK Vaprus Valge
13.00 Pärnu JK Vaprus Punane - Paide LM Koeru
13.40 Pärnu JK Vaprus Valge - Pärnu JK Vaprus Punane
14.20 Pärnu JK Vaprus Roheline - FC Paide
15.00 Pärnu JK Vaprus Punane - Pärnu JK Vaprus Roheline
15.40 Paide LM Koeru - Pärnu JK Vaprus Valge
16.20 Pärnu JK Vaprus Roheline - Paide LM Koeru
17.00 FC Paide - Pärnu JK Vaprus Punane

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • Renault
  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Saaremaa
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn