U9-B.W

Hooaeg 2018

Osalevad võistkonnad:

FC Kuressaare II (10)
Läänemaa JK (10)
Pärnu JK Poseidon II (10)
Pärnu JK Poseidon III (10)
Pärnu JK Poseidon IV (10)
Pärnu JK Poseidon V (10)
Pärnu JK Poseidon VI (10)
Pärnu JK Vaprus Roheline (10)
Pärnu JK Vaprus Punane (10)
Pärnu JK Vaprus Valge (10)
Pärnu JK Vaprus Must (10)
Raplamaa JK (10)
Saku Sporting Valge (10)
Saku Sporting Sinine (10)
Saku Sporting Must (10)

Mänguaeg on turniiril 2 x 10 min (5 võistkonda). Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku 4 kohtumist. Paus poolaegade vahel 5 minutit ja  sama võistkonna 2 mängu vahel 10 minutit (min).

I VOOR


1. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 20. mail algusega kell 13.00 Kuressaare kunstmurul, Vuti 1, Kuressaare
Turniiri läbiviija on FC Kuressaare II (kontakt Reivo Vinter, tel 553 7760), peakohtunik Maarek Suursaar
Osalejad võistkonnad: FC Kuressaare II, Läänemaa JK, Pärnu JK Poseidon II, Pärnu JK Poseidon III, Pärnu JK Poseidon IV

Ajakava:
I väljak
13.00 Läänemaa JK - Pärnu JK Poseidon II
13.40 FC Kuressaare II - Läänemaa JK
14.20 FC Kuressaare II - Pärnu JK Poseidon II
15.00 Pärnu JK Poseidon III - FC Kuressaare II
15.40 FC Kuressaare II - Pärnu JK Poseidon IV
II väljak
13.00 Pärnu JK Poseidon III - Pärnu JK Poseidon IV
13.40 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Poseidon III
14.20 Läänemaa JK - Pärnu JK Poseidon IV
15.00 Pärnu JK Poseidon IV - Pärnu JK Poseidon II
15.40 Läänemaa JK - Pärnu JK Poseidon III

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 02. juunil algusega kell 11. 00 Sindi Gümnaasiumi staadionil, Kooli 9
Turniiri läbiviija Pärnu JK Poseidon IV (kontakt Priit Vallap, tel 5816 6615), peakohtunik Eerik Kaupmees
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon IV, Pärnu JK Poseidon III, Pärnu JK Vaprus Roheline, Pärnu JK Vaprus Punane ja Pärnu JK Vaprus Valge

Ajakava:
I väljak
11.00  Pärnu JK Poseidon VI - Pärnu JK Vaprus Punane
11.40  Pärnu JK Vaprus Punane - Pärnu JK Vaprus Valge

12.20  Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Vaprus Punane
13.00  Pärnu JK Poseidon VI - Pärnu JK Vaprus Valge
13.40  Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Poseidon VI
II väljak
11.00  Pärnu JK Vaprus Valge - Pärnu JK Vaprus Roheline
11.40  Pärnu JK Poseidon V - Pärnu JK Poseidon VI
12.20  Pärnu JK Vaprus Valge - Pärnu JK Poseidon V
13.00  Pärnu JK Poseidon V - Pärnu JK Vaprus Roheline
13.40  Pärnu JK Vaprus Punane - Pärnu JK Poseidon V

3. turniir

Turniir toimub teisipäeval, 29. mail algusega kell 18.30 Rapla ÜG staadionil, Keskkooli 2, Rapla
Turniiri läbiviija on Raplamaa JK (kontakt  Taavi Tüvist, tel 528 1232), kohtunikud Ahto Liivamäe ja Kevin Kaarel Prazeres Rita
Osalejad võistkonnad: Raplamaa JK, Pärnu JK Vaprus Must, Saku Sporting Valge, Saku Sporting Sinine ja Saku Sporting Must

Ajakava:
I väljak
18:30 Pärnu JK Vaprus Must - Saku Sporting Must
19:00 Saku Sporting Must - Saku Sporting Valge
19:30 Saku Sporting Valge - Raplamaa JK
20:00 Raplamaa JK - Saku Sporting Sinine
20:30 Saku Sporting Sinine - Pärnu JK Vaprus Must
II väljak
18:30 Saku Sporting Valge - Saku Sporting Sinine
19:00 Raplamaa JK - Pärnu JK Vaprus Must
19:30 Saku Sporting Sinine - Saku Sporting Must
20:00 Pärnu JK Vaprus Must - Saku Sporting Valge
20:30 Saku Sporting Must - Raplamaa JK                                                                                                      

II VOOR


1. turniir 

Turmiir toimub laupäeval, 9. juunil algusega kell 11.00 Pärnu Ülejõe PK staadionil, Tallinna mnt 40a, Pärnu
Turniiri läbiviija Pärnu JK Vaprus Valge (kontakt Greger Könnige, tel 5698 9654), kohtunikud Ronek Saal ja Rasmus Nikkel
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Valge, Pärnu JK Poseidon II, Pärnu JK Poseidon V, Saku Sporting Valge ja Saku Sporting Must

Ajakava
I väljak
11.00 Pärnu JK Poseidon II - Saku Sporting Must
11.40 Saku Sporting Must - Pärnu JK Poseidon V
12.20 Pärnu JK Poseidon V - Pärnu JK Vaprus Valge
13.00 Pärnu JK Vaprus Valge - Saku Sporting Valge
13.40 Saku Sporting Valge - Pärnu JK Poseidon II
II väljak
11.00 Pärnu JK Poseidon V - Saku Sporting Valge 
11.40 Pärnu JK Vaprus Valge - Pärnu JK Poseidon II
12.20 Saku Sporting Valge - Saku Sporting Must
13.00 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Poseidon V
13.40 Saku Sporting Must - Pärnu JK Vaprus Valge

2. turniir

Turniir toimub laupäeval, 16. juunil algusega kell 10.00 Haapsalu kunstmurul, Staadioni 6, Haapsalu
Turniiri läbiviija Läänemaa JK (kontakt Triin Vellemäe, tel 551 2276), kohtunikud Bert Rotberg ja Valdo Nõlvak
Osalejad võistkonnad: Läänemaa JK, Raplamaa JK, Pärnu JK Poseidon VI, Pärnu JK Vaprus Punane ja Pärnu JK Vaprus Must

Ajakava:
I väljak
10.00 Läänemaa JK - Pärnu JK Vaprus Punane
10.40 Pärnu JK Poseidon VI - Läänemaa JK
11.20 Pärnu JK Vaprus Punane - Pärnu JK Poseidon VI
12.00 Raplamaa JK - Pärnu JK Poseidon VI
12.40 Pärnu JK Poseidon VI - Pärnu JK Vaprus Must
II väljak
10.00 Raplamaa JK - Pärnu JK Vaprus Must
10.40 Pärnu JK Vaprus Punane - Raplamaa JK
11.20 Läänemaa JK - Pärnu JK Vaprus Must
12.00 Pärnu JK Vaprus Must - Pärnu JK Vaprus Punane
12.40 Läänemaa JK - Raplamaa JK

3. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 17. juunil algusega kell 17.00 Sindi Gümnaasiumi staadionil, Kooli 9, Sindi
Turniiri läbiviija Pärnu JK Poseidon III (kontakt Martin Kaskla, tel 5354 0519)
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon III, Pärnu JK Poseidon IV, FC Kuressaare II, Pärnu JK Vaprus Roheline ja Saku Sporting Sinine

Ajakava:
I väljak
17.00 Pärnu JK Poseidon IV - Saku Sporting Sinine
17.40 Saku Sporting Sinine - FC Kuressaare II
18.20 FC Kuressaare II - Pärnu JK Poseidon III
19.00 Pärnu JK Poseidon III - Pärnu JK Vaprus Roheline 
19.40 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Poseidon IV
II väljak
17.00 FC Kuressaare II - Pärnu JK Vaprus Roheline
17.40 Pärnu JK Poseidon III - Pärnu JK Poseidon IV
18.20 Pärnu JK Vaprus Roheline - Saku Sporting Sinine
19.00 Pärnu JK Poseidon IV - FC Kuressaare II
19.40 Saku Sporting Sinine - Pärnu JK Poseidon III 

III VOOR


1. turniir 

Turniir toimub laupäeval, 11. augustil algusega kell 11.00 Pärnu Ülejõe PK staadionil, Tallinna mnt 40a, Pärnu
Turniiri läbiviija Pärnu JK Vaprus Roheline (kontakt Greger Könninge, tel 5698 9654)
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Roheline, Saku Sporting Sinine, Läänemaa JK, Pärnu JK Poiseidon II ja Pärnu JK Poiseidon V 

Ajakava:
I väljak
11.00 Saku Sporting Sinine - Pärnu JK Poiseidon V
11.40 Pärnu JK Poiseidon V - Läänemaa JK
12.20 Läänemaa JK - Pärnu JK Vaprus Roheline
13.00 Pärnu JK Vaprus Roheline - Pärnu JK Poiseidon II
13.40 Pärnu JK Poiseidon II - Saku Sporting Sinine
II väljak
11.00 Läänemaa JK - Pärnu JK Poiseidon II
11.40 Pärnu JK Vaprus Roheline - Saku Sporting Sinine
12.20 Pärnu JK Poiseidon II - Pärnu JK Poiseidon V 
13.00 Saku Sporting Sinine - Läänemaa JK
13.40 Pärnu JK Poiseidon V - Pärnu JK Vaprus Roheline

2. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 12. augustil algusega kell 11.00 Pärnu Ülejõe PK muruväljakul, Tallinna mnt 40a, Pärnu
Turniiri läbiviija Pärnu JK Vaprus Punane (kontakt Margus Põldsaar, tel 5333 2152), peakohtunik Robin Limberg
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus Punane, Pärnu JK Vaprus Must, Pärnu JK Poseidon IV, Saku Sporting Valge ja FC Kuressaare II

Ajakava:
I väljak 
11.00 Saku Sporting Valge - Pärnu JK Vaprus Punane
11.35 Pärnu JK Vaprus Must - FC Kuressaare II
12.10 Pärnu JK Vaprus Punane - Pärnu JK Vaprus Must
12.45 Pärnu JK Poseidon IV - Pärnu JK Vaprus Punane
13.20 Pärnu JK Vaprus Punane - FC Kuressaare II
II väljak
11.00 FC Kuressaare II - Pärnu JK Poseidon IV 
11.35 Pärnu JK Poseidon IV  - Saku Sporting Valge
12.10 Saku Sporting Valge - FC Kuressaare II
12.45 Saku Sporting Valge - Pärnu JK Vaprus Must
13.20 Pärnu JK Vaprus Must - Pärnu JK Poseidon IV 

3. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 12. augustil algusega kell 17.00 Kurtna Kooli staadionil, Kurtna tee 50, Saku
Turniiri läbiviija Saku Sporting Must (kontakt Anton Noor, tel 5385 9659), kohtunikud Hanna-Lisa Kuslap ja Elisabet Pedak
Osalejad võistkonnad: Saku Sporting Must, Pärnu JK Vaprus Valge, Pärnu JK Poseidon III, Pärnu JK Poseidon VI ja Raplamaa JK 

Ajakava:
I väljak 
17.00 Saku Sporting Must - Pärnu JK Poseidon VI

17.30 Saku Sporting Must - Raplamaa JK
18.00 Pärnu JK Poseidon III - Raplamaa JK
18.30 Saku Sporting Must - Pärnu JK Vaprus Valge
19.00 Saku Sporting Must - Pärnu JK Poseidon III
II väljak
17.00 Pärnu JK Poseidon III - Pärnu JK Vaprus Valge

17.30 Pärnu JK Poseidon III - Pärnu JK Poseidon VI
18.00 Pärnu JK Poseidon VI - Pärnu JK Vaprus Valge
18.30 Raplamaa JK - Pärnu JK Poseidon VI
19.00 Raplamaa JK - Pärnu JK Vaprus Valge

IV VOOR


1. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 23. septembril algusega kell 16.30 Saku kunstmurul, Tallinna mnt 10
Turniiri läbiviija Saku Sporting Valge
Osalejad võistkonnad: Saku Sporting Valge, Raplamaa JK, Läänemaa JK, Pärnu JK Poseidon III ja Pärnu JK Vaprus Punane
 

Ajakava:
I väljak
16:30 Saku Sporting Valge – Läänemaa JK
17:05 Pärnu JK Poseidon III – Raplamaa JK
17:40 Pärnu JK Vaprus Punane – Saku Sporting Valge
18:15 Läänemaa JK – Raplamaa JK
18:50 Pärnu JK Poseidon III – Pärnu JK Vaprus Punane
Väljak II
16:30 Raplamaa JK – Pärnu JK Vaprus Punane
17:05 Pärnu JK Vaprus Punane – Läänemaa JK
17:40 Pärnu JK Poseidon III – Läänemaa JK
18:15 Saku Sporting Valge - Pärnu JK Poseidon III
18:50 Raplamaa JK - Saku Sporting Valge

2. turniir

Turniir toimub pühapäeval, 02. septembril algusega kell 20.00 Kilingi-Nõmme staadionil, Pargi 3
Turniiri läbiviija Pärnu JK Poseidon V (kontakt Nils Grün, tel 5562 2669)
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon V, Pärnu JK Poseidon VI, FC Kuressaare II, Pärnu JK Vaprus Roheline ja Pärnu JK Vaprus Valge

Ajakava:
I väljak
12:00 Pärnu JK Poseidon VI - Pärnu JK Vaprus Roheline

12:35 FC Kuressaare II - Pärnu JK Vaprus Valge
13:10 Pärnu JK Poseidon V - Pärnu JK Vaprus Roheline
13:45 Pärnu JK Poseidon VI - Pärnu JK Vaprus Valge
14:20 FC Kuressaare II - Pärnu JK Poseidon V
Väljak II
12:00 Pärnu JK Vaprus Valge - Pärnu JK Poseidon V
12:35 Pärnu JK Poseidon V - Pärnu JK Poseidon VI
13:10 FC Kuressaare II - Pärnu JK Poseidon VI
13:45 Pärnu JK Vaprus Roheline - FC Kuressaare II
14:20 Pärnu JK Vaprus Valge - Pärnu JK Vaprus roheline

3. turniir 

Turniir toimub pühapäeval, 26. augustil algusega kell 10.00 Sindi Gümnaasiumi staadionil, Kooli 9
Turniiri läbiviija Pärnu JK Poseidon IV (kontakt Priit Vallap, tel 5816 6155), peakohtunik Eerik Kaupmees
Osalejad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon IV, Pärnu JK Poseidon II, Saku Sporting Must, Saku Sporting Sinine ja Pärnu JK Vaprus Must

Ajakava:
I väljak
10:00 Saku Sporting Must - Saku Sporting Sinine
10:40 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Vaprus Must
11:20 Pärnu JK Poseidon IV - Saku Sporting Sinine
12:00 Saku Sporting Must - Pärnu JK Vaprus Must
12:40 Pärnu JK Poseidon II - Pärnu JK Poseidon IV
Väljak II
10:00 Pärnu JK Vaprus Must - Pärnu JK Poseidon IV
10:40 Pärnu JK Poseidon IV - Saku Sporting Must
11:20 Pärnu JK Poseidon II - Saku Sporting Must
12:00 Saku Sporting Sinine - Pärnu JK Poseidon II
12:40 Pärnu JK Vaprus Must - Saku Sporting Sinine


 

 


 

Peasponsor

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Betsafe
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Baltman
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla