Saalijalgpalli tüüpkalender

10.-11. veebruar
Lõpeb saalijalgpalli Meistriliiga põhiturniir

17.-28. veebruar (17.-18.02 1. mäng, 24.-25.02 2. mäng ning 27.-28.02. 3. mäng vajadusel)
Saalijalgpalli Meistriliiga veerandfinaalid:
- 3. koht vs 6. koht - 3 mängu (esimene ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul ning teine mäng mängitakse põhiturniiril madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul).
- 4. koht vs 5. koht - 3 mängu (esimene ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul ning teine mäng mängitakse põhiturniiril madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul).

Üleminekumängud:
17.-18.veebruar
Saalijalgpalli Meistriliiga üleminekumäng ML 7. koht vs. EL 2. koht (esimene ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse saalijalgpalli Meistriliiga meeskonna koduväljakul)

24.-25. veebruar
Saalijalgpalli Meistriliiga üleminekumäng EL 2. koht vs ML 7. koht

31. märts – 1. aprill (vajadusel)
Saalijalgpalli Meistriliiga üleminekumäng (vajadusel)

Saalijalgpalli Meistriliiga poolfinaalid: 3.-18. märts (3.-4.03 1. mäng, 10.-11.03 2. mäng, 17.-18.03. 3. mäng vajadusel)
- ML 1. koht vs 4/5. koha mängu võitja – 3 mängu (esimene ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul ning teine mäng mängitakse põhiturniiril madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul).
- ML 2. koht vs 3/6. koha mängu võitja – 3 mängu (esimene ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul ning teine mäng mängitakse põhiturniiril madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul).

24.-25. märts – Karikafinaal (täpsem päev selgumisel)

31. märts – 1. aprill
Saalijalgpalli Meistriliiga 3. koha mäng (poolfinaalide kaotajad mängivad omavahel põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul)

31. märts – 29. aprill
Saalijalgpalli Meistriliiga finaalid: (Esimene, kolmas ja vajadusel ka viies mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul, teine ja vajadusel ka neljas mäng mängitakse põhiturniiril madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul).
31.03-1.04 Finaali 1. mäng
7.-8.04 Finaali 2. mäng
14.-15.04 Finaali 3. mäng
21.-22.04 Finaali 4 mäng (vajadusel)
28.-29.04 Finaali 5. mäng (vajadusel)

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Tele 2
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • SIS
  • Monton
  • Krausberg

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla