13:18

Andre Frolov: tahan nautida jalgpalli!

Premiumliiga.ee vestles uue hooaja eel Paide Linnameeskonna kapteni Andre Froloviga, kes tahab sel hooajal oma meeskonda aidata, teha individuaalselt uue arenguhüppe ning lihtsalt nautida jalgpalli.

Millised on kõige ekstreemsemad ilmaolud, millega mänginud või treeninud oled?
Tuleb meelde hooaja avamäng 2012. aastal, kui Sillamäe kunstmurul oli 90 minutit uisutamist. Püsti ei püsinud ja kui pall põrkesse läks, siis kõik proovisid värava poole lüüa. Õnneks võitsime 2:0! See oli kindlasti üks huvitavamaid kogemusi.

Kes on Premium liigas kõige jõulisem mängija, kellega pead sel hooajal rinda pistma?
Tarmo Neemelol on kõvasti massi ja on päris jõuline. Kui enda meeskonnast võiks kedagi välja tuua, siis Sander Sinilaid on samuti päris jõuline mees.

Milliste individuaalsete eesmärkidega uuele hooajale peale lähed?
Tahaks kindlasti olla meeskonnale võimalikult kasulik, et võistkond areneks. Individuaalselt tahaks samuti uue hüppe teha ja lihtsalt nautida jalgpalli.

Kui 80 minutit on mängitud, väsimus on suur ja 10 veel minna, siis mis sind edasi veab?
Kui seis peaks olema viigiline või oleme kaotamas, siis kindlasti on alati suur tahe mitte kaotada ja mäng võita!