04

11.2017

11:03

Betsafe saaliliiga avamängus lõi Augur uustulnuka võrku 12 palli

Reedel algas uus Betsafe saaliliiga hooaeg, kui avamängus võõrustas Tallinna SK Augur/Enemat mullu esiliigas pallinud Tartu Maksimumi. Mullune põhiturniiri võitja Augur vastasele armu ei andnud, kui võitis mängu 12:4.

Esimest väravat pidi ootama ligi viis minutit, kui kodumeeskonna viis juhtima Robert Veskimäe, aga Maksimum ei pidanud kaua kaotusseisus olema - kui mängitud oli veidi üle seitsme minuti, suutis Sergei Popov seisu 1:1-le viigistada. Kuid avapoolaja teine pool kuulus Augurile, kui poolajasireeniks oli seis 6:1.

Teise poolaja esimese kahe minutiga suutis küll Maksimum kaks väravat tagasi lüüa, kui Augur suutis seejärel lüüa kolm väravat. Kui Alvar Kask lõi Maksimumi ridades 35. minuti alguses seisuks veel 9:4, siis kohtumise lõpp kuulus Augurile, kes lõi veel kolm väravat ja võitis avamängu 12:4.

Kaks väravat said Auguri ridades kirja nii Robert Veskimäe, Andrei Antonov, Anton Lahmanov ja Marten Saarlas. Maksimumi ridades sai sama saavutusega hakkama Sergei Popov.

Avavooru teises mängudes võitis Viimsi Rinopal suurelt võõrsil Sillamäe Smsraha, FC Cosmos oli parem Tartu Ravens Futsal EMÜ SK-st ning Narva United FC oli üle Sillamäe FC NPM Silmetist.

Betsafe saaliliiga 1. voor:
Tallinna SK Augur Enemat - Tartu Maksimum, 3. november kell 19.30 Kristiine Spordihall 12:4
Sillamäe Smsraha - Viimsi Rinopal, 4. november kell 19 Sillamäe Spordikompleks 1:9
Tallinna FC Cosmos - Tartu Ravens Futsal EMÜ SK, 5. november kell 18.30 Kehra Spordikompleks 3:1
Narva United FC - Sillamäe FC NPM Silmet, 5. november kell 19 Narva Spordikeskus 4:2