30

03.2018

22:09

Betsafe saaliliiga kolmanda koha saatus selgus lisaajal

Betsafe saaliliigas saavutas tänavu kolmanda koha Viimsi FC Rinopal, kes oli tänases pronksimatšis võõrsil lisaajal 6:3 parem Tallinna SK Augur Enematist.

Kodumeeskond Augur võitis avapoolaja 2:0, kui kaheväravaline eduseis saavutati tänu vastase omaväravale ning Magnus Martinsoni 14. minuti tabamusele.

Rinopal tuli mängu tagasi 35. minutil, kui täpne oli Edwin Stüf. Minut hiljem olid tablool juba viiginumbrid, kui värava sai enda nimele Sergei Kostin. Normaalajal enam rohkem väravaid ei löödud.

Lisaaja teise minuti lõpus viis Edwin Stüf külalised esmakordselt juhtima ning 45. minutil suurendas kohtumise alguses omavärava löönud Jevgeni Merkurjev Viimsi eduseisu kaheväravaliseks. Augur ei andnud alla ning 47. minuti lõpus tõi kodumeeskonna mängu tagasi Aleksandr Starodub. Enamaks polnud Augur siiski võimeline ning Ervin Stüfi ja Merkurjevi väravad kohtumise lõpus andsid tänavu kolmanda koha Viimsi võistkonnale.

Finaalseeria, mille kohtumistest teeb otseülekande Õhtuleht.ee, algab homme Kehras, kui Tallinna FC Cosmos võõrustab kell 18 algavas kohtumises Narva United FC-d.