25

02.2019

15:28

Betsafe saaliliiga üleminekumängus üllatas Kohila Narva Ganzat!

Betsafe saaliliigas tehti eile algust üleminekumängudega, kui esiliigas iseseisvate klubide arvestuses teise koha teeninud JK Kohila alistas võõrsil Narva SK Ganza 11:3.

Betsafe saaliliigas esimest hooaega mänginud SK Ganza kogus oma debüüthooajal kümme punkti, kuid pidi leppima seitsmenda kohaga ja opeab nüüd järgmist kaotust vältima, et kõrgliigakoht säilitada.

Narva Spordikeskuses peetud kohtumise avavärava eest hoolitsesid külalised, kui Martin Heinaru viis Kohila kümnenda minuti keskel juhtima. Minut hiljem suutis Aleksandr Pavlov küll viigistada, kuid avapoolaja lõpp kuulus Kohila meestele, kes juhtisid poolajasireeniks lausa 5:1.

Sander Kõva viis Kohila teise poolaja esimesel minutil juhtima juba 6:1 ning Ganza suutis vastata alles 30. minuti lõpus tänu Aleksandr Gorbunovile ning lähemale enam Narva meeskond ei jõudnudki - viimase kaheksa minuti ja kümne sekundiga löödi Ganza võrku veel viis palli Narva ühe vastu.

Kohila poolt lõid kübaratriki nii Tanel Oeselg kui ka Rene Kadakas, kaks väravat lisasid Sander Kõva ja Taavi Aus ning üks tabamus kirjutati Heinaru nimele.

Korduskohtumine peetakse laupäeval, 2. märtsil kell 19.00 Kohila Spordihoones. Betsafe saaliliiga üleminekumänge peetakse kahe võiduni. Kui kahe mängu järel peaks seeria viigis olema, teatab jalgpalliliit kolmanda kohtumise toimumisaja esimesel võimalusel. Mäng peetakse sellisel juhul Narvas.