09

01.2018

12:58

Betsafe saaliliigas alistas Ravens Cosmose, kuid kaotas Maksimumile

Betsafe saaliliigas peeti nädalavahetusel neli mängu. Esineliku võistkondadest vääratas FC Cosmos, kes tunnistas võõrsil Tartu Ravens EMÜ SK 5:4 paremust.

Cosmos asus mängu avapoolajal juhtima nii 1:0 kui ka 2:1, kuid avapoolaja viimased kümme minutit kuulusid koduvõistkonnale, kes juhtisid sireeniks 4:2.

Kuigi Cosmos tuli 24. minuti lõpus Mihhail Šrubkovski väravast vastasele vaid värava kaugusele, suutis Aleksandr Pruttšenko Ravensi kaheväravalise eduseisu vähem kui minut hiljem taastada. Poolteist minutit enne mängu lõppu tegi Cosmos seisuks 4:5, kuid enamaks võimelised ei oldud.

Kui reedel alistas Ravens Cosmose, siis pühapäev tunnistati linnarivaali Maksimumi 6:3 paremust, kes oli reedel jäänud Tallinna SK Augur Enematile alla 3:12. Laupäeval peetud mängus oli Viimsi FC Rinopal 12:1 üle Sillamäe Smsrahast.

Homme lähevad Betsafe saaliliigas vastamisi Sillamäe Smsraha - FC NPM Silmet, Augur Enemat - FC Rinopal ning Narva United FC - FC Cosmos.