05

11.2018

10:51

Betsafe saaliliigas alistas Viimsi võõrsil Narva Unitedi

Lõppenud nädalavahetusel peeti Betsafe saaliliigas teise vooru kohtumisi. Keskses mängus suutis Viimsi FC Smsraha alistada laupäeval võõrsil Narva Unitedi 3:2.

Lõviosa väravatest löödi juba avapoolajal. Aleksei Titenok viis külalised avaminuti lõpus 1:0 juhtima ning 13. minutil olid täpsed nii Ervin Stüf kui ka Jevgeni Merkurjev.

17. minutil lõi Narva ühe tagasi, kui Vladislav Ivanov vähendas väljakuperemeeste kaotusseisu 1:3-le. Teisel poolajal löödi vaid üks värav ja seegi läks oma võrku, kui 1.15 enne lõpusireeni tuli Narva mängu tagasi tänu Edwin Stüfi omaväravale. Rohkem väravaid ei löödud ning Viimsi sai võõrsil väärt 3:2 võidu.

Narva Spordikeskuses peeti eile õhtul sarnase stsenaariumiga kohtumine, mis lõppes siiski kodumeeskonna jaoks rõõmsamates toonides. Narva SK Ganza jäi kodus Tartu Ravens Futsal EMÜ SK vastu 0:3 kaotusseis ja Ganza oli veel 8.11 enne lõpusireeni kolme väravaga taga, kuid 33. ja 37. minuti väravad tõid meeskonna mängu tagasi. 37 sekundit enne mängu lõppu lõi Maxim Naganov oma õhtu teise tabamuse, mis kinkis liiga uustulnukale väärt viigipunkti.

Eile sai suure võidu kirja Tallinna FC Cosmos, kes alistas Viimsi Kooli Spordikompleksis lausa 13:1 Tartu Maksimumi. Erik Grigorjev lõi neli väravat, Juri Amosov sai kirja kübaratriki. Voor algas juba reedel, kui Tallinna SK Augur Enemat alistas 6:0 Sillamäe FC NPM Silmeti.

Selle nädala keskel mängitakse saalijalgpalli karikavõistluste avaring, nädalavahetusel peetakse taas liigamänge. Karikavõistluste ajakava leiab SIIT, Betsafe saaliliiga kalendri ja tabeliseisu SIIT. SK Augur Enemat - FC NPM Silmeti, Narva United FC - Viimsi FC Smsraha ning FC Cosmos - Tartu Maksimum kohtumise galeriid leiab Eesti saalijalgpall/futsal Facebooki leheküljelt.