20

11.2018

12:32

Betsafe saaliliigas jätkab Augur Enemat täiseduga

Betsafe saaliliigas on nelja vooru jätkuvalt üks kaotuseta jätkav meeskond, kui Tallinna SK Augur Enemat on alistanud neli vastast ja on 12 punktiga tabeli tipus.

Viimati sai Augur väravakahurid tööle Tartu Maksimumi vastu, kes alistati Kristiine Spordihallis 12:5. Kübaratriki lõi Igor Ivanov, kaks väravat lõid nii Aleksandr Starodub, Vladislav Tšurilkin kui ka Mark Kolosov. Maksimumi ridades sai kaks tabamust kirja meeskonna kapten Maksim Mitrofanov.

Vooru keskses matšis mängis Tallinna FC Cosmos Viimsis 5:1 üle Narva United FC. Mullune meister võitis avapoolaja 2:0, kuid teise poolaja alguses tulid külalised mängu tagasi. Kohtumise saatuse otsustasid Cosmose kolm väravat viimase kuue minutiga. Cosmos on tabeli kolme võiduga teisel kohal, Narva on seni võitnud vaid ühe mängu, aga kolm punkti annab neile siiski viienda koha.

Tabeli kolmas, Viimsi Smsraha, ei lasknud end üllatada liiga uustulnukal, kui võõrsil alistati Narva SK Ganza 7:2. Ganza läks mängu teise minuti alguses küll juhtima, kuid järgnevad 12 minutiga lõi Viimsi nende väravasse neli palli. Teisel poolajal lisasid külalised veel kolm väravat ning lõpptulemuse tõi tabloole Smsraha omavärav 38. minutil.

Hooaega on teravalt alustanud Tartu Ravens Futsal EMÜ SK, kes alistas viimati 3:2 Sillamäe FC NPM Silmeti ja on seitsme punktiga tabelis neljandal kohal. Ravens on pakkunud tänavu tõeliseid põnevusetendusi, kui viigistatud on üks kohtumine (SK Ganzaga 3:3) ning võidud ja üks kaotus on olnud väga napid - Augurile jäädi avavoorus alla kõigest 3:4, kui viimaste minutitega anti käest 3:2 eduseis. Lisaks alistati kodus 8:6 FC Cosmos.

Tabeliseisu, mängude protokollid, statistika ja ajakava leiab SIIT.