07

01.2019

10:54

Betsafe saaliliigas said võidud kirja Augur ja Cosmos

Betsafe saaliliigas peeti möödunud nädalavahetusel kaks kohtumist. Mõlemast mängust võttis kolm punkti võõrsil mänginud favoriit.

Esmalt läksid Nõos vastamisi Tartu Maksimum - Tallinna FC Cosmos. Mullune meister Cosmos võõrustajale suurt sõnaõigust ei jätnud, sest esimese 12 minutiga oli Maksim Babjak juba kirja saanud kübaratriki ning Cosmos juhtis 4:0. Poolaja lõpus suutis küll Maksimum ühe tagasi lüüa, kui 18. minutil oli täpne Denis Putnin, kuid lähemale Maksimum vastasele ei jõudnud.

28. minuti alguses viis Oleksii Drobiazko Cosmose juhtima 5:1 ja poolteist minutit hiljem vähenes vahe taas kolmele väravale tänu Raul Juure tabamusele, kuid Nikita Tšernei ja Alexander Petrovi väravad andsid lõpuks 7:2 võidu külalistele.

Laupäeval sahistas Tallinna SK Augur Enemat Sillamäe Spordikompleksi väravavõrke, kui kohalik FC NPM Silmet mängiti üle 14:2. Viis väravat sai kirja Andrei Antonov, kaks tabamust lisasid nii Aleksandr Starodub, Mark Kolosov kui ka Marek Naal.

Võiduga tõusis Augur taas tabeli tippu. Üheksa mänguga on meeskond teeninud 24 punkti ja edestab Viimsi FC Smsraha kahe punktiga. Omakorda punkti kaugusel on FC Cosmos.

Tabeli neljas, Narva United FC, jääb Cosmosest maha juba kaheksa punktiga ning edu Tartu Ravens Futsal EMÜ SK ees on kahepunktiline. Tabeli alumise kolmiku moodustavad Narva SK Ganza, FC NPM Silmet ning Maksimum vastavalt kaheksa, kuue ja kolme punktiga. Ganza ja Maksimum on ainsatena pidanud kümme kohtumist.

Pühapäeval, 6. jaanuaril toimuma pidanud kohtumine Tartu Ravens Futsal EMÜ SK - Narva SK Ganza lükkus seoses saalijalgpallikoondise kogunemisega edasi. Uus mänguaeg tehakse teatavaks esimesel võimalusel.