23

02.2018

22:12

Betsafe saaliliigas selgus kolmas poolfinalist

Betsafe saaliliigas jõudis poolfinaali Tallinna SK Augur Enemat, kes alistas veerandfinaalseeria teises kohtumises võõrsil Tartu Maksimumi 7:1 ja võitis seeria mängudega 2:0.

Betsafe saaliliiga põhiturniiri kaks paremat, FC Cosmos ja Narva United FC, pääsesid otse poolfinaali ning Augur läheb nelja parema seas kokku Narvaga. Kahe võiduni peetavad poolfinaalseeriad toimuvad 3.-18. märtsini, jalgpalliliit teatab mängude toimumisajad esimesel võimalusel.

Teises veerandfinaalseerias alistas Viimsi FC Rinopal möödunud nädalal avamängus Tartu Ravens Futsal EMÜ SK ning vajab poolfinaali pääsuks veel üht võitu – see võimalus avaneb Viimsil pühapäeval, 25. veebruaril, kui kohtumine EMÜ Spordihoones algab kell 14. Ravensi võidu korral toimub paari kolmas kohtumine kolmapäeval Viimsis. Seeria võitja kohtub poolfinaalis FC Cosmosega.

Alates poolfinaalidest näitab kohtumisi otsepildis Õhtuleht.ee.