27

02.2020

23:54

VIDEO │ Coolbet saaliliigas jõudis poolfinaali Narva United FC

Täna peeti Coolbet saaliliigas veerandfinaalseeria JK Kohila - Narva United FC teine kohtumine, kui avavaatuse 9:0 võitnud Narva oli täna vastasest võõral väljakul üle 9:3.

Avapoolajal kahel korral 10 meetri penalti kasutamata jätnud ning ühe realiseerinud United läks Mykhailo Romanovi kolme värava toel avapoolaega juhtima 4:0, kuid poolaja lõpus suutis Kohila ühe värava tagasi lüüa.

Teisel poolajal kasvatas Narva eduseisu 6:1-le, kuid kahel korral jõudis Kohila teisel poolajal veel nelja värava kaugusele. United suutis sellegipoolest kindlalt oma eduseisu kaitsta ja võitis kohtumise 9:3. Poolfinaalseerias ootab Narvat ees lahingud Sillamäe Alexela vastu.

Põhiturniiri võitnud Viimsi FC Smsraha ootab vastast teisest paarist, kus vastamisi FC Cosmos - Tartu Ravens Futsal Ares Security. Avavaatuse penaltiseerias võitnud Cosmos võõrustab Ravensit seeria teises mängus reedel Viimsi Kooli Spordikompleksis kell 20.30. Seeria mängitakse kahe võiduni. Mängust näitab otsepilti jalgpall.ee.

Tänane Kohila - Narva mäng on järelvaadatav SIIT.