08

03.2021

09:57

Coolbet saaliliigas pääses viimasena veerandfinaali Kohila

Coolbet saaliliigas peeti nädalavahetusel viimase vooru kohtumisi. Alumine kolmik punkte juurde ei teeninud, mis tähendas, et veerandfinaali pääses JK Kohila ja üleminekumängudega peab leppima Tartu Maksimum Welco. Esiliigasse langes Rummu Dünamo.

Reedel alistas Ravens Futsal Ares Security Lähte Spordihallis kindlalt 11:2 Tartu Maksimum Welco. Temari Nuuma lõi võitjate kasuks viis väravat.

Laupäeval olid samuti võidukad favoriidid, kui Sillamäe FC Npm Silmet alistas võõrsil väravaterohkes kohtumises võõrsil Aleksandr Dubõkini seitse tabamuse toel Rummu Dünamo 13:9, Viimsi FC Smsraha oli liidrite lahingus piirilinnas Narva United FC-st parem 9:2 ja Tallinna FC Cosmos mängis võõrsil Kohila üle tulemusega 13:2.

Kuigi selgunud on kõik play-off kohtumistele pääsejad, siis jätkuvalt on lahtised veerandfinaalpaarid, sest põhiturniiri lõpetab homne Narva – Ravens kohtumine, mida näeb otsepildis YouTube’is ESN TV-st.

Poolfinaalis on koha kindlustanud põhiturniiri täiseduga võitnud Viimsi ning teise koha saavutanud Narva, kuid hetkel hoiab kolmandat kohta FC Cosmos 23 punktiga, kes läheks praeguse tabeliseisu järgi veerandfinaalis vastamisi Kohilaga. Ravens jääb Cosmosest maha ühe punktiga. Põhiturniiri viienda koha saavutas 19 punkti kogunud Sillamäe ja Kohila oli 10 punktiga kuues. Sama punktisummaga lõpetas meistrivõistlused seitsmenda kohaga Maksimum Welco. Rummu Dünamo kogus tänavu seitse punkti.

Coolbet saaliliiga veerandfinaalid peetakse 13.–25. märtsini kahe võiduni. Esimene ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul.