01

02.2021

13:10

Coolbet saaliliigas suutis Rummu Narvalt punkte röövida

Coolbet saaliliigas käisid nädalavahetusel väljakul kõik meeskonnad, kui peeti neli matši. Üllatuse valmistas Rummu Dünamo, kes viigistas võõrsil Narva Unitediga 3:3

German-Guri Tsvibelberg viis Narva viiendal minutil juhtima, kuid Vladimir Ivanuškol oli kaheksandal minutil vastus olemas. Tsvibelberg taastas eduseisu 14. minuti lõpus ning Anton Panovi värav 17. minutil kahekordistas kodumeeskonna eduseisu.

Rummu ei andnud alla ja 15 sekundit enne poolajasireeni vähendas Stanislav Hmeljov penaltist Rummu kaotusseisu minimaalseks. Seisul 3:2 avapoolaeg ka lõppes ning teise poolaja esimese 19 minuti ja 58 sekundit jooksul ühtki väravat ei nähtud. Dramaatilise matši lõpus suutis Stanislav Hmeljov 1,3 sekundit enne lõpusireeni tuua tabloole kümne meetri penaltist 3:3 viigiseisu, millega kohtumine ka lõppes.

Viimsi FC Smsraha jäi FC Cosmose vastu kaotusseisu, kuid suutis selle seejärel pöörata 4:1 eduseisuks. Cosmos lõi kaks väravat tagasi, kuid viimane sõna jäi Viimsile, kes võitis põneva kohtumise lõpuks 5:3. Jevgeni Merkurjev lõi kübaratriki ja Ervin Stüf lisas kaks väravat. Stüf andis ka kaks resultatiivset söötu.

Sarnase mustriga möödus ka mäng Kohila Spordihoones, kus JK Kohila alistas Tartu Maksimum Welco tulemusega 6:4. Külalised asusid mängu juhtima, kuid avapoolaja võitsid võõrustajad lausa 5:1. Maksimum Welco jõudis 36. minutil vastasest ühe värava kaugusele, kuid Kohila suutis oma eduseisu suurendada poolteist minutit enne lõpusireeni. Martin Heinaru lõi võitjate ridades neli väravat ja andis ühe resultatiivse söödu.

Tartu Ravens Futsal Ares Security suutis laupäeval võõrsil alistada Sillamäe NPM Silmeti võistkonna tulemusega 5:2. Raul Rebase väravale oli Sillamäe mängijal Aleksandr Dubõkinil vastus olemas, kuid sekund enne poolajasireeni viis Ravensi juhtima Juhan Kondike. Teisel poolajal kahekordistas Jan Mihkel Leetsaar külaliste eduseisu, kuid Vladimir Gorbatov tõi tabloole seisu 2:3. Viimased kaks väravat kirjutati siiski Ravensi nimele, kui täpsed olid Karl Uiboleht ja Temari Nuuma.

Viimsi on võitnud kõik kaheksa mängu ja juhib tabelit 24 punktiga, Narval on seitsmest mängust kirjas 16 punkti. Cosmos ja Sillamäe on väljakul käinud kaheksal korral ja kogunud vastavalt 13 ja 12 punkti. Kohila on üheksa mänguga kirja saanud üheksa punkti, Maksimum Welco ja Rummu on võrdselt teeninud seitse punkti. Viimasel kohal on kuue punktiga Ravens, kuid neil on eelnevast kolmikust peetud lausa kolm mängu vähem.

Tabeliseisu, seniste tulemuste ja kalendriga saab tutvuda SIIN.