26

02.2017

11:03

Cosmos – Augur poolfinaal läks lisaajale, Narva – Rinopal seerias on seis 1:1

Triobet saaliliigas peeti laupäeva õhtul poolfinaalmänge. Valitsev meister FC Cosmos alistas seeria avamängus lisaajal põhiturniiri võitja SK Augur Enemati.

Augur jäi Viimsis toimunud kohtumises nelja minutiga 0:2 kaotusseisu. Avapoolaja keskel ja teise poolaja alguses löödud värava toel tuldi mängu tagasi ning normaalaeg lõppes seisul 2:2.

Lisaaja alguses suutis Cosmos taaskord kaks väravat lüüa, kuid Augur ei andnud alla – Martin Taska värav 47. minuti alguses tõi Auguri kõigest ühe värava kaugusele. Augur seejärel valitseva meistri väravavõrku enam sahistada ei suutnud ning viimase naela kirstu lõi hoopis Maksim Aleksejev, kes 23 sekundit enne lisaaaja lõppu lõppseisuks 5:3 tegi.

Paari teine kohtumine toimub esmaspäeval Kristiine Spordihallis kell 19:30. Seeria mängitakse kahe võiduni.

Teises poolfinaalseerias, Narva United FC – Tallinna FC Rinopal, on seis pärast kahte kohtumist viigiline. Pärast 1:2 kaotust Viimsis neljapäeval suutis Narva laupäeval koduväljakul vastase 4:2 alistada. Avapoolaeg lõppes 1:1 viigiga ning teist poolaega alustas paremini Narva. Eduard Bader viis kodumeeskonna 23. minuti alguses juhtima ja rohkem Ida-Virumaa meeskond oma eduseisu käest ei andnudki. Seeria kolmas mäng toimub Narvas, jalgpalliliit teatab mänguaja uue nädala alguses.