03.2020

10:55

Esiliiga avavoorus said võidud kirja Vändra Vaprus ja Tammeka U21

Esiliiga avavoorus said kolm punkti tabelisse kirja kaks meeskonda - Vändra Vaprus ning Tartu Tammeka U21.

Tänavuseks hooajaks Esiliigasse tõusnud Vändra jäi 156-pealise kodupubliku ees Kohtla-Järve JK Järve vastu avapoolajal küll kaotusseisu, kuid suutis teisel kolmveerandtunnil seisu ümber pöörata. Sealjuures otsustati mängu saatus vaid 10 minutiga, kui vastavalt 49., 55. ja 59. minutil tegid järjepanu skoori Aare Avila, Toomas Mangusson ja Martin Pärn. 3:1 võiduga tõusis Vändra ka tabeliliidriks.

Võidurõõmu tundis avavoorus ka Tammeka U21, kes alistas kodusel Sepa staadionil 105 inimese ees 2:0 FCI Levadia U21 meeskonna. Tartlastele tõid võidu Erki Mõttuse ja Hannes Värsi tabamused vastavalt 73. ja 90+1. minutil.

Hooaja esimeses telemängus tegid aga 2:2 viigi FC Elva ja Pärnu Vaprus. Elva suutis 196-pealise kodupubliku ees küll kahel korral juhtima minna, aga mõlemal puhul oli Pärnul sellele vastus olemas. 2:2 viigivärav sündis alles 89. minutil Ronaldo Tiismaa penaltist. Viigilise tulemuseni tüüris ka Pärnu Jalgpalliklubi ja FC Flora U21 vaheline lahing, mis lõppes seisul 1:1. Artjom Jermatšenko viis Flora noored 11. minutil juhtima, kuid 125-pealise kodupubliku rõõmuks suutis Tarmo Kovalevski 61. minutil seisu viigistada.

Nõmme Unitedi ja Maardu Linnameeskonna 1. vooru kohtumine peetakse järgi aprilli algul.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.