23

07.2019

10:30

Esiliiga B 20. voor: Viimsi eksis kahel penaltil, kuid suutis ikkagi Keila alistada

Esiliiga B-s said eilse õhtuga peetud 20. vooru mängud.

Kui vooru viimased mängud peeti alles eile, siis voor sai alguse juba 10. juulil, kui Paide Linnameeskond ja tabeliliider Nõmme United 1:1 viiki leppisid. Paide poolelt oli täpne Tarmo Neemelo, Nõmme särgis sahistas võrku nende värske täiendus Temitayo Ogunleye Doherty.

20. vooru suurima võidu teenis aga Nõmme Kalju U21, kes alistas koguni 10:0 Vändra Vapruse. Kalju poolelt said kübaratrikiga maha Kristofer Reinberg ja Ruslan Kolesnikov - Reinbergile oli sealjuures tegu debüütmänguga Kalju särgis, Kolesnikov sekkus platsile alles 63. minutil. Võidu abil jätkab Kalju 38 punktiga teisel kohal, ühe mängu vähem pidanud liider Unitedist jäädakse maha kuue silmaga.

Ülimalt sündmusterohke mäng leidis aga eile õhtul aset Keila JK ja Viimsi JK vahel, kus Viimsi olenemata kahest eksitud penaltist ikkagi 3:2 võidu teenis. Keila särgis sai kaks väravat kirja Meelis Reiss, Viimsi poolelt oli kahel puhul täpne Ken-Marten Tammeveski, võiduvärava lõi 89. minutil Geir-Kristjan Suurpere. Tammeveski on nüüd hooaja jooksul löönud 14 väravat, Suurpere saldo tõusis 11 tabamuse peale.

Teises eileõhtuses mängus tegid JK Tabasalu ja Pärnu JK 1:1 viigi. Tabasalu asus 195 pealtvaataja ees juba 2. minutil tänu Sten Jakob Viidase väravale 1:0 juhtima, kuid 90. minuti tabamusega päästis külalistele viigipunkti Mirko Mardiste. Teist 1:1 viiki 20. voorus nähti Võrus, kus sealne Helios ning Põhja-Tallinna JK Volta mõlemad tabelisse ühe lisapunkti teenisid. Volta suutis sealjuures viigipunkti päästa alles 90+1. minutil tänu Kaarel Põldma väravale.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.