23

04.2018

14:07

Esiliiga B liidrite mängus alistas Legion Tammeka noored

Esiliiga B tasandil kohtusid Lõuna-Eestis tabeli kaks esimest, kui kohalik Tartu JK Tammeka U21 võistkond pidi tunnistama Tallinna JK Legioni 1:2 paremust.

Tammeka U21 asus mängu Sten Reinkorti 18. minuti väravast juhtima, kuid kodumeeskonna eduseis kestis vaid kuus minutit, kui Denis Vnukov suutis viigistada. Legioni võiduvärav sündis 82. minutil, kui omavärava lõi Daaniel Maanas. Tabelis on Legionil nüüd kirjas 24 punkti, Tammeka U21 on 19 punktiga teisel kohal.

13 punktiga on neljas FC Nõmme United, kes viigistas viimati kodus Võru FC Heliosega 1:1. Oma mängu on leidnud üles Kohtla-Järve JK Järve, kes alistas võõrsil 3:1 Vändra JK Vapruse ning on Nõmme meeskonnaga tabelis ühel pulgal. Teistes vooru mängudes viigistasid Paide Linnameeskond U21 – Tallinna FC Flora U19 1:1 ning Pärnu Jalgpalliklubi alistas võõrsil 3:0 Lasnamäe FC Ajaxi.