14

06.2018

11:54

Esiliiga B-s jätkab võimsat seeriat Legion

Teisipäeval ja kolmapäeval peeti Esiliiga B-s 17. vooru kohtumisi ning kaotuseta jätkab hooaega Tallinna Legion, kes alistas oma lähima jälitaja Tartu Tammeka U21.

Koduväljakul mänginud Legion asus mängu juhtima 61. minutil, kui täpne oli Rejal Alijev. Vaid kuus minutit hiljem tõi Rasmus Luha tabloole viiginumbrid. Seis püsis sellisena lisaminutiteni, kuid siis lõi võiduvärava Denis Vnukov ja pikendas Legioni võitudeseeria 17-mänguliseks.

Teises teisipäevases kohtumises leppisid väravateta viiki tabelis neljandat kohta hoidev FC Nõmme United ja kuues meeskond, Võru FC Helios.

Eile toimus liigas kolm mängus. Pärnu Jalgpalliklubi alistas võõrsil 2:1 Vändra Vapruse. Mänguskoor avati seitsmendal minutil, kui Risto Pärnat realiseeris Pärnu poolelt penalti. Avapoolaeg lõppes viigiliselt – Vändra värava autoriks oli Ronek Saal. Pärnu suutis võidu kindlustada 83. minutil tänu Kein Makovei väravale.

Kindlama võidu sai kirja Lasnamäe Ajax, alistades Tallinna FC Flora U19 meeskonna. Esimesel poolajal suutis Ajax lüüa kaks vastuseta väravat ning teisel poolajal lisati veel kolm. Jala said valgeks Aleksandr Starodub, Sergii Mitin, Vjatšeslav Rubannikov ja kahel korral Oleksandr Saietov.

Paide Linnameeskond U21 võttis Kohtla-Järve JK Järve vastu 1:0 võidu. Kohtumise ainukese värava autoriks oli Kenert Anniste.

Esiliiga B tabeliseisu ja tulemustega saab tutvuda SIIN.