09

04.2018

12:19

Esiliiga B-s jätkavad võimsalt Legion ja Tammeka U21

Esiliiga B tasandil peeti eile viis kohtumist, kui järjekordsed võidud said kirja kaotuseta jätkavad Tallinna JK Legion ja Tartu JK Tammeka U21.

Legion oli võõral väljakul parem Pärnu Jalgpalliklubist. Tänavu peatamatus hoos olev Legion asus mängu juhtima 30. minutil Marek Šatovi väravast, kuid PJK suutis viigistada 49. minutil tänu Kein Makoveile. Legion reageeris vastase väravale hästi, sest kõigest kaks minutit hiljem viis Rejal Alijev taas külalised juhtima ning sama mees tegi 57. minutil lõpptulemuseks 3:1.

Lasnamäe FC Ajaxist ei olnud võõrsil vastast Tartu JK Tammeka U21-le, kelle jäädi alla lausa 0:12. Viis väravat lõi Sten Reinkort, neli lisas Mart Paul Preiman. Andre Ojala lõi ühe värava, vahetusest sekkunud Artur Ojala sai enda nimele kaks tabamust.

Teises mängudes alistas FC Nõmme United võõrsil Robi Saarma kahe värava toel 6:1 Vändra JK Vapruse, Võru FC Helios oli võõrsil Sander Taani kahest penaltist 2:0 üle Paide Linnameeskond U21-st ning Kohtla-Järve JK Järve alistas Raivo Saare 59. minuti väravast 1:0 Tallinna FC Flora U19 meeskonna.

Järgmise vooru kohtumised peetakse tuleval nädalavahetusel, kui laupäeval kohtuvad PJK - Kohtla-Järve, JK Legion - Paide Linnameeskond U21, FC Flora U19 - Võru Helios ning pühapäeval FC Nõmme United - JK Tammeka U21 ning Lasnamäe Ajax - Vändra Vaprus.