13

07.2020

11:27

Esiliiga B-s lõi vahetusest sekkunud mängija viis väravat

Nädalavahetusel peeti Esiliiga B tasandil 11. vooru kohtumisi. Suurima võidu sai JK Tallinna Kalev U21, kes alistas võõral väljakul 13:1 Keila JK.

Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul toimunud matšis läks Keila kohtumist Kenert Anniste 11. minuti väravast juhtima, kuid juba vaheajaks oli Kalevi meeskond haaranud 4:1 eduseisu. Teisel poolajal lõi tabeliliider vastase võrku üheksa vastuseta palli, nendest viis sai kirja teiseks poolajaks mängu sekkunud Selim El Aabchi (pildil). Kübaratrikid said kirja ka Kenlou Laasner ning 60. minutil vahetusest sekkunud Ramol Sillamaa.

11. voorus suutis ainsana võõrsilt punkte võtta Tartu JK Welco, kes viigistas Viimsi JK-ga 1:1. Läänemaa JK mängis 4:1 üle Võru FC Heliose ning JK Tabasalu oli 2:1 Paide Linnameeskond U21 võistkonnast. Nõmme Kalju FC U21 meeskond oli Ruslan Kolesnikovi väravast 1:0 parem Rakvere JK Tarvast.

Kalev U21 jaoks olid konkurentide tulemused soodsad, sest Welco jääb nüüd kahe punkti kaugusel ning Paide on kolmandana liidrist maas nelja punktiga. Paide samale pulgale tõusis Kalju U21, kelle edu Viimsi ees on ühepunktiline. Pärast viit esimest tuleb tabelis kuuepunktiline vahe ning Läänemaa JK hõivab kuuenda koha 14 punktiga. Keilal ja Võrul on vastavalt 13 ja 12 punkti ning olulise võidu saanud Tabasalu on 10 punktiga üheksas. Viimasest kolmest mängust kaks vaid 0:1 kaotanud Rakverel on punktiarve jätkuvalt avamata.

Esiliiga B tabeliseisu ja senised tulemused leiab SIIT.