11

03.2019

10:23

Esiliiga B-s sai näha 12 väravaga mängu!

Sarnaselt Premium liigale ja Esiliigale alustas möödunud nädalavahetusel oma mängudega ka Esiliiga B.

Eriti omapärane mäng leidis aste laupäeval Võrus, kus kohalik Helios võttis vastu II liigast tõusnud JK Tabasalu. Kuigi kodumeeskond läks veel 31. minutil 2:1 ette, leiti end 58. minutiks juba 2:6 kaotusseisust. Kuigi sellele suudeti kiirelt kahe väravaga vastata, pani Tabasalu lõpuks ikkagi oma paremuse maksma ja harvanähtava 8:4 skooriga said kolm punkti tabelisse just nemad. Võitjate poolelt sai kübaratrikiga hakkama Kristo Hussar.

Laupäevastes mängudes said võidurõõmu tunda veel Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskonna U21 meeskonnad, kes alistasid vastavalt 3:1 ja 1:0 Vändra Vapruse ja Viimsi JK.

Pühapäeval sai Esiliiga B-s tuleristsed Põhja-Tallinna Volta, kes oli aga sunnitud tunnistama Pärnu JK 2:1 paremust. Võiduka alguse tegi hooajale ka mullu Esiliigas pallinud Keila JK, kes alistas koduplatsil 3:1 Nõmme Unitedi.

Tabeliseisu, mängu protokollide ja ajakavaga saad tutvuda siin.