08.2018

13:36

Esiliiga kuu parimateks valiti Kuresoo ja Borissov

Esiliigas ja Esiliiga B tasandil on seljataga juuni- ja juulikuu, kus kõik meeskonnad käisid väljakul kuuel korral. Esiliiga parimateks valiti Andrei Borissov (Maardu Linnameeskond) ja Jürgen Kuresoo (FC Elva).

Borissovi hoolealused alistasid Esiliigas kahe kuu jooksul kõik kuus vastast väravate vahega 31:5. Tabelis on Maardu esimesel kohal – lähimat jälitajat, Tallinna FC Flora U21 meeskonda, edestati enne vooru algust seitsme punktiga.

Kuu parimaks mängijaks valitud Jürgen Kuresoo (FC Elva) aitas oma võistkonnal tabelisse juurde saada viis punkti (üks võit, kaks viiki, kolm kaotust) ning lõi kaks väravat. Elva kapten tegi kõigis kuues kohtumises kaasa 90 minutit.

Esiliiga kuu parimaid toetab Goldtime.

Esiliiga B kuu parimaks treeneriks valiti Igor Prins, kelle juhendamisel sai Pärnu Jalgpalliklubi kuuest mängust kirja viis võitu. Liiga liidri, Tallinna JK Legioni, ridadest tuleb kuu parim mängija, kelleks on Denis Vnukov. 26-aastane Vnukov mängis kõigis kuues Legioni võidumängus 90 minutit ning kostitas vastaseid lausa kuue tabamusega.