08

07.2019

10:35

Esiliiga liider Legion kaotas 19. voorus punkte, Tallinna miniderbi võitis Flora

Esiliigas said eilsega peetud 19. vooru mängud, kus lähimad jälitajad liider Legionile pisut lähemale said.

Nimelt leppis Legion selle hooaja teise viigiga, kui nende võõrsilmäng Tartu Tammeka U21-ga lõppes seisul 1:1. Sealjuures lõid Tammeka noored viigivärava alles 89. minutil, Legion oli varasemalt eksinud penaltilt ning jäänud 47. minutil ühemehelisse vähemusse.

Kui Legion jätkab 19. vooru järel 50 punkti peal, siis nende lähima jälitaja Flora U21 on kogunud 37 silma. Viimati oli Flora järelkasvumeeskond Tallinna miniderbis 2:0 üle Levadia U21 tiimist. Sealjuures sai mõlema tiimi ridades näha ka mitmeid kõrgliiga kogemusega pallureid, nagu näiteks Richard Aland, Artur Kotenko, Igor Dudarev, Vlasiy Sinyavskiy ja Pavel Marin - samuti tegi Levadia särgis kaasa nende esindusmeeskonna viimane täiendus Erick Andres Moreno Serna.

Vooru telemängus alistas aga Pärnu Vaprus 2:1 Tartu Welco. Võidu tulemusena jätkavad suvepealinlased 36 punktiga 3. tabelireal, nende lähimate jälitajate duellis suutis FC Elva 1:0 alistada Kohtla-Järve JK Järve. Tabeli teise poole lahingus teenis väärt võidu Tallinna Kalev U21, kes oli võõral väljakul 2:1 üle Rakvere Tarvast.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.

Vooru telemängus alistas Pärnu Vaprus 2:1 Tartu Welco. Foto: Brit Maria Tael/Soccernet.ee