07

05.2021

14:22

Esiliiga taasalustas resultatiivselt

Neljapäeval taasalustas Esiliiga, kui väljakul käis kümme meeskonda. Väravarohketes kohtumises löödi kokku 25 tabamust.

Liiga 2. voor algas Sportland Arenas, kus FC Flora U21 võõrustas Paide Linnameeskond U21 meeskonda. Andreas Kiivit viis Flora 2:0 juhtima, kuid Siim Aer suutis 74. minutil ühe tagasi lüüa ja Paidele tõi viigi Matrix Eineri 90. minuti tabamus. Mängu protokolli leiab SIIT

Tasavägine lahing leidis aset Elvas, kus kodumeeskond suutis esimese lisaminuti väravast 3:2 alistada Tartu JK Welco meeskonna. Jasper Reilson viis FC Elva juhtima, kuid vaheajale mindi viigiseisus ning teisel poolajal õnnestus Welcol 68. minutil ka juhtima minna. Kuid neli minutit hiljem oli Elval vastus olemas ning viigiseis püsis tablool esimese lisaminutini, mil võiduvärava lõi Kristo Põldsaar.

Maardu Linnameeskond oli võõrsil 5:0 FCI Levadia U21-st. Maarjamäel toimunud kohtumises lõi Maardu vastase väravavõrku esimese 34 minutiga kolm palli ja teisel poolajal lisati veel kaks. Kaks väravat lõi Roman Sobtšenko.

Sama tulemusega mängis FC Nõmme United kodus üle Pärnu Jalgpalliklubi. Sportland Arenal peetud 5:0 võidumängus osutus mängu kangelaseks Robi Saarma, kes lõi lausa neli väravat.

Tallinna Kalev oli võõrsil kindlalt parem Tartu JK Tammeka U21 võistkonnast, kes alistati tulemusega 5:1. Kaks väravat lõi Ats Purje. Kaks mängu pidanud meeskondadest on ainsana kuus punkti teeninud just Kalev.

Uus voor peetakse pühapäeval ja esmaspäeval. Pühapäeval on vastamisi Kalev - Maardu, PJK - Tammeka U21 ja Nõmme United - JK Welco. Esmaspäeval kohtuvad kell 19.00 Paide U21 - Elva ning FCI Levadia U21 - FC Flora U21. Levadia ja Flora vahelisest vastasseisust teeb otseülekande Soccernet.ee.