08

03.2021

10:48

Esiliigas alistas FCI Levadia U21 Paide duubli

Esiliigas peeti nädalavahetusel kolm kohtumist, kui Tallinna FCI Levadia U21 alistas võõrsil lumises mängus 2:1 Paide Linnameeskond U21 võistkonna, Pärnu Jalgpalliklubi oli sama tulemusega parem FC Elvast ning Tartu JK Welco – FC Flora U21 mängisid viiki.

Paide kunstmurul toimunud kohtumises viis FCI Levadia juhtima 21-aastane leegionär Amar Yunis Abdallah. Järgmist väravat pidi ootama 79. minutini, mil Tallinna meeskonna eduseisu kahekordistas Nevil Krimm. Paide ainsa tabamuse eest hoolitses kolmandal lisaminutil Simon Usar.

Avavoorust noppisid punkti JK Welco ja FC Flora U21, kui nende kohtumine lõppes Annelinnas 0:0 viigiga.

Pühapäeval Pärnu kunstmurustaadionil toimunud kohtumises alistas Pärnu Jalgpalliklubi 2:1 FC Elva. Avapoolaja Jako Kanteri ja Nazar Vyzdryk võitnud Pärnu suutis teisel poolajal kolmest võidupunktist kinni hoida, kui 60. minutil suutis Veiko Maidla külaliste kaotusseisu vähendada.

Esiliiga voor algas neljapäeval, kui JK Tallinna Kalev alistas 2:0 FC Nõmme Unitedi.

Esiliiga jätkub neljapäeval Soccernet.ee kohtumisega, kui kell 18.00 võõrustab FC Elva Lõuna-Eesti meeskondade heitluses JK Welcot. Laupäeval on vastamisi FC Flora U21 – Paide Linnameeskond U21 ning FC Nõmme United – Pärnu Jalgpalliklubi. Pühapäeval mängivad Tartu JK Tammeka U21 – JK Tallinna Kalev ning FCI Levadia U21 – Maardu Linnameeskond.