27

08.2018

11:30

Esiliigas alistas FCI Levadia U21 Rakvere JK Tarva ja tõusis nende kannule

Esiliigas peeti möödunud nädalalõpul 25. vooru kohtumisi, kui võidud said kirja nii liider Maardu Linnameeskond kui ka Tallinna FC Flora U21. Tabeli kolmas, Rakvere JK Tarvas, jäi kodus 0:1 alla Tallinna FCI Levadia U21-le ning meeskondi lahutab tabelis nüüd vaid üks punkt.

JK Tarvas – FCI Levadia U21 kohtumises olid veel väravad löömata otsustavate hetkedeni, kuid pealinnameeskonnale andis võidu Anton Krutogolovi 84. minuti tabamus. Tarval on kolmandana kirjas 41 punkti, FCI Levadia U21-l neljandana 40 punkti.

Liider Maardu on seni parimana kogunud 61 punkti. Viimati alistati võõrsil FC Elva 5:2. Nikita Brõlin viis külalised 12. minutil juhtima, kuid Ats Joandi tabamus 22. minutil tõi tabloole viiginumbrid. Mängu otsustasid kaks õnnestunud penaltit – nii 39. kui ka 48. minutil õnnestus Ilja Zelentsovil penalti realiseerida ning Vitali Gussevi tabamus 53. minutil viis Maardu juhtima juba kolme väravaga. 70. minutil suurendas külaliste eduseisu Deniss Malov, kuid viimase värava eest hoolitses kodumeeskond, kui 84. minutil sai värava kirja Andris Altsaar.

FC Flora U21, kes jääb tabelis Maardust kümne punkti kaugusele, alistas kodus 5:0 JK Tallinna Kalev U21 meeskonna. Vladislav Kreida tabamused teisel ja 26. minutil viisid Flora noored kahe väravaga juhtima ning poolajavileks oli eduseis kolmeväravaline, kui 31. minutil lõi värava Erik Sorga. 73. minutil lõi värava Mattias Männilaan ning lõppseisu vormistas 86. minutil Artjom Jermatšenko.

Tartu JK Welco oli kodus 3:0 üle Nõmme Kalju FC U21-st. Karl Joosep Mark viis viienda ja 12. minuti väravatest kodumeeskonna 2:0 juhtima ning 28. minutil oli täpne tema meeskonnakaaslane Markus Herman Tiik.

Vooru avamängus oli Tartu FC Santos neljapäeval 2:1 parem Keila JK-st. Henry Rohtla viis küll külalised 30. minutil juhtima, kuid Artur Ausi 79. ja Kristofer Reinbergi 80. minuti väravast suutis Santos vastase alistada.

26. vooru kohtumised peetakse sel neljapäeval. Seniste tulemuste, ajakava ja tabeliseisuga saab tutvuda SIIN.