04

05.2018

13:21

Esiliigas alistas Kalju U21 lisaminutite väravast Flora noored

Esiliigas peeti neljapäeva õhtul kolm kohtumist. Soccernet.ee mängus alistas Nõmme Kalju FC U21 võõrsil 3:1 FC Flora U21.

Mängu esimest väravat pidi ootama 70. minutini, kui külalised viis juhtima Kristofer Kartau. Markus Meresema suutis 74. minutil viigistada, kuid Jevgeni Demidovi võiduvärav teisel ja Vladislav Zanfirovi tabamus neljandal lisaminutil andis võidu Nõmme Kalju meestele.

FC Elva oli tänu Jürgen Kuresoo kahele väravale kodus sama tulemusega üle JK Tallinna Kalev U21-st ning Tartu FC Santos alistas tänu Karl Rudolf Õiguse kahele väravale 2:0 Tallinna FCI Levadia U21.

Teisipäeval oli Rakvere võõrsil 2:0 üle Keila JK-st ning tabelilider Maardu Linnameeskond alistas 6:0 Tartu JK Welco.

Esiliiga tabeliseisuga ja eelseisvate mängude ajakavaga saab tutvuda siin.