18

03.2019

10:30

Esiliigas jätkavad täiseduga Legion ja Kalev U21

Esiliigas peeti nädalavahetusel 2. vooru mänge ja enne koondisepausile minekut jätkavad täiseduga vaid kaks tiimi - Tallinna JK Legion ja Tallinna Kalev U21.

Kui Legion alistas väravaterohkes mängus 4:2 Tartu Welco, siis Kalev U21 suutis võõral väljakul 182 silmapaari ees 3:1 üle olla FC Elvast. Kalevi särgis sai kahe väravaga hakkama Karl Anton Sõerde, ühe lisas Artjom Ostrovski.

Pühapäeval sai esimese võidu Esiliigas ka Tartu Tammeka U21, kes alistas kodusel Sepa staadionil 2:0 Rakvere Tarva. Kodumeeskonnale tõid võidu Erki Mõttuse ja Artur Uljanovi tabamused, Uljanov oli sealjuures päev varem täpne olnud ka Premium liigas.

Hooaja esimese võidu teenis nädalavahetusel ka Pärnu Vaprus, kes oli kodustaadionil meelitanud 173 silmapaari ning rõõmustas neid 94. minuti võiduväravaga, kui penaltipunktilt tegi skoori Ronaldo Tiismaa.

Vooru telemängus alistas Flora U21 teise poolaja väravatest 3:0 Levadia U21 eakaaslased. Ühe värava lõi Mattias Männilaan, kaks tükki lisas Aleksandr Šapovalov, kes on nüüd kahe vooruga löönud 3 väravat, paiknedes seeläbi koos Legioni ründaja Rejal Alijeviga ka väravalööjate edetabeli tipus.