29

04.2019

10:10

Esiliigas kasvas Legioni edu lähimate jälitajate ees juba 6 punktile

Esiliigas peeti nädalavahetusel 8. voor ning tabeli tipus jätkab endiselt täiseduga TJK Legion, kes oli viimati 3:0 üle lähikonkurent Flora U21-st.

Legioni väravad kirjutati Marek Šatovi, Rejal Alijevi ja Maksim Lipini nimele. Alijevile oli see juba hooaja 13. tabamuseks. Kui Flora U21 jäi enne nädalavahetust Legionist maha 3 silmaga, siis nüüd kärises vahe juba 6 punkti peale.

6 punkti peale lasi liidriga vahel suureneda ka Kohtla-Järve JK Järve, kes Rakvere Tarva vastu küll juba 2. minutist enamuses sai mängida ning ka 2:0 juhtima läks, kuid lõpuks ikkagi Joonas Ljašil kübaratriki lüüa lasi ja sellega 3 punkti kodumeeskonnale kinkis. 3:2 võidu võtnud Tarvale oli see alles hooaja teiseks õnnestumiseks - kuue punktiga jagatakse nüüd 7.-9. kohta.

Järve ja Flora U21-ga koos on 18 punkti peal ka Pärnu Vaprus, kes alistas viimati 3:1 Tallinna Kalev U21 tiimi. Ronaldo Tiismaa lõi selles mängus kaks väravat, kasvatades seeläbi hooaja kogusaldo juba 11 tabamuse peale.

Vooru suurima võidu teenis FC Elva, kes alistas koduplatsil 219 toetaja ees 4:0 FCI Levadia U21 järelkasvumeeskonna. Levadia U21 särgis teenis Moorits Veering 15. minutil juba ka punase kaardi. 8. voor avati aga juba neljapäeval, kui Tartu Tammeka U21 alistas Tartu derbis 3:0 Welco. Antud matši väravaid saab vaadata allolevast videost.

Mängu protokollide ja liigatabeliga saad lähemalt tutvuda siin.