30

07.2018

20:14

Esiliigas liigub kindlalt edasi Maardu Linnameeskond

Esiliigas peeti 21. vooru kohtumisi ning olulise võidu sai kirja Maardu Linnameeskond, alistades Rakvere Tarvase, kes on iseseisvatest klubidest nende lähimaks jälitajaks.

Maardu haaras omavahelises mängus eduseisu 25. minutil, kui täpne oli Vladislav Ogorodnik. Üheksa minutit hiljem oli seis juba 3:0, resultatiivsed olid Nikita Brõlin ja Vitali Gussev. Teisel poolajal vähendas German-Guri Lvov penaltist kaotusseisu, ent mängu lisaminutitel vastas samaga Ilja Zelentsov, vormistades lõppseisu 4:1. Maardu asub 52 punktiga tabelis esimesel kohal, Rakvere on kolmandal kohal kogunud 36 punkti.

Lõuna-Eesti vastasseisus võõrustas FC Elva linnastaadionil Tartu Welcot. Tabelis vastavalt viiendal ja kuuendal kohal asuvad meeskonnad väravaid ei löönud ning leppisid 0:0 viigiga.

4:0 võitudega läbisid vooru Tartu Santos ja Tallinna Kalev U21. Santos suutis Nõmme Kalju vastu mängu ära otsustada avapoolajaga, kui löödi kolm vastuseta väravat. Kahel korral oli täpne Kristofer Reinberg ja korra Jarmo Aaviste. Teisel poolajal lisas ühe värava Artur Aus. Kalev U21 oli koduväljakul parem Keila JK-st. Kübaratrikiga sai hakkama Reinhard Reimaa ja ühe tabamuse sai kirja Brandon Bachmann.

Tabeli teine meeskond, FC Flora U21 oli linnaderbis üle FCI Levadia U21 meeskonnast. Otto Robert Lipp viis Flora juhtima, kuid juba minut hiljem oli tänu Erik Utgofi tabamusele seis viigiline. Avapoolaja lõpus sai Lipp kirja oma teise värava. Mängu lõpptulemus, 3:1 vormistati 73. minutil, kui täpne oli Mark Anders Lepik.

Esiliiga tabeliseisu ja tulemustega saab tutvuda SIIN.