23

04.2018

14:08

Esiliigas said võidud Flora U21 ja Rakvere

Nädalavahetusel peeti Esiliigas neli kohtumist, kui võidud said kirja nii FC Flora U21 kui ka Rakvere JK Tarvas.

Flora noored alistasid kodus JK Tallinna Kalev U21 Mattias Männilaane teise poolaja väravast 1:0. Rakvere oli võõrsil 2:1 üle Tartu JK Welcost. Esimest väravat pidi ootama 60 minutit, kui Alari Aunapuu külalised juhtima viis. Siim Rannamäe lõi 85. minutil Rakvere teise tabamuse ning võõrustajate ainsa värava eest hoolitses kolmandal lisaminutil Kevin Ingermann.

Teistes kohtumistes viigistasid Tartu FC Santos - Nõmme Kalju FC U21 2:2 ning FC Elva - Tallinna FCI Levadia U21 1:1.

Vooru avas neljapäevane mäng Maardus, kus kohalik Linnameeskond alistas 4:0 Keila JK. Maardu juhib tabelit 21 punktiga, järgnevad FC Flora U21 neljapunktilise kaotusega ning Rakvere JK Tarvas, kes on kirja saanud 14 punkti. Vaata tabelit siit.

Uue vooru avavad neljapäeval kell 19 Keila - Welco. Mängust teeb otseülekande Soccernet.ee.