16

05.2021

21:21

Esiliigas võidutsesid Nõmme, Flora, Levadia ja Paide noored

Esiliigas peeti nädalavahetusel neli kohtumist, kui esmakordselt sai kaotuse kirja JK Tallinna Kalev, kes jäi alla Paide Linnameeskond U21-le. Võidud võtsid ka FC Flora U21, FCI Levadia U21 ja Nõmme United.

Paide suutis võõrsil 2:0 alistada Kalevi, kui Järvamaa meeskonna tabamuste eest hoolitsesid teisel poolajal Kevin Kärp ja Jaagup Luts.

Veenva võidu võttis FC Nõmme United, kes alistas Tartu JK Tammeka U21 meeskonna lausa 6:1. Silmapaistva esituse tegi taas Robi Saarma, kes lõi lausa neli väravat. Viimase kolme Esiliiga mänguga on ta löönud lausa 11 väravat!

FC Flora U21 oli Igor Ustritski 39. minuti tabamusest 1:0 parem FC Elvast. FCI Levadia oli võõrsil sama tulemusega parem Tartu Welcost. Teist mängu järjest lõi meeskonna võiduvärava Igor Sokolov.

Vooruga tehti algust neljapäeval, kui Maardu Linnameeskond oli kodus 5:0 parem Pärnu Jalgpalliklubist.

Nõmme United ja Levadia U21 on neljast mängust parimatena kogunud üheksa punkti. Seitse punkti on kirjas Paidel, Maardul ja Kalevil. Maardul on võrreldes konkurentidega üks mäng varuks. PJK on kuue punktiga kuues ja Flora U21 viie punktiga seitsmes. FC Elval on kirjas kolm punkti ja Welcol on õnnestunud teenida üks punkt. Tammeka noortel pole õnnestunud kolme mänguga punktiarvet avada.

Kõik tulemused, protokollid ja tabeliseisu leiab SIIT.