Neljapäeval Sportland Arenal toimunud Esiliiga B VI vooru avamängus Tallinna JK Legioni ja Tallinna FC Ararat TTÜ vahel esimesel poolajal väravaid ei löödud, kuid teisel poolajal asus Legion juhtima ja võitis 2:0.
Laupäeval oli kavas järgmine mäng, kus Tallinna FC Flora III oli HÜJK Emmastest üle 2:1. Kaks väravat lõi Juhan Jograf Siim, Emmaste auvärava autoriks oli Reimo Oja.
Pühapäevastes mängudes olid tabeli tipud 4:0 võidukad. Sellise tulemusega alistas Tallinna FC Infoent II võõrsil Maardu FC Starbunkeri ja JK Sillamäe Kalev II kodus Kohtla-Järve JK Järve.
Kohtumine FC Elva ja Tartu FC Santose vahel lükati edasi 1. juunile.
Foto: Mari-Ann Peiker
Esiliiga B VI vooru mängud 3., 5. ja 6. aprillil:
3. aprillil kell 19:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA JK LEGION - TALLINNA FC ARARAT TTÜ 2:0 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 50. Rauf-Roman Mikailov, 62. Pavel Dõmov
Hoiatused: 66. Pavel Dõmov - 33. Rainer Põld, 61. Andrei Antonov
Legion: 24-Usikov, 4-Balahnitšjov, 5-Titenok (83. 6-Meshcheryakov), 91-Suhih (46. 93-Sadovoi), 10-Mikailov (85. 14-Holodilov), 15-Bereitorov, 18-Kirn (46. 92-Kisseljov), 19-Dõmov (79. 2-Gornostajev), 17-Latõnin, 20-Tšendei, 21-Skamnitski.
Varus: 2-Gornostajev, 6-Meshcheryakov, 11-Frolov, 90-Kotšergin, 92-Kisseljov, 14-Holodilov, 93-Sadovoi.
FC Ararat: 1-Pulkkinen, 3-Tammerik (63. 35-Rimmel), 11-Põld, 5-Novikov, 18-Lahmanov, 36-Savotškin, 14-Arutjunjan, 15-Sadovski (46. 17-Klimovitš), 19-Tkatšuk (79. 20-Dmitrijev), 10-Petrov (46. 9-Kelder), 16-Antonov (67. 2-Harutjunjan).
Varus: 28-Sinivee, 8-M. Parkala, 20-Dmitrijev, 17-Klimovitš, 9-Kelder, 2-Harutjunjan, 35-Rimmel.
Mänguolud: +4, vahelduva pilvisusega ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Taavi Puuorg, Kaur Lillipuu
5. aprillil kell 19:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA III - HÜJK EMMASTE 2:1 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 39., 71. Juhan Jograf Siim - 13. Reimo Oja
Hoiatused: 47. Alex Sander Sepp - 76. Marek Laasik, 84. Mati Lember, 89. Magnus Martinson, 90.+2. Raido Luhaorg
FC Flora III: 21-Karofeld, 16-Wahl, 2-Sõrmus, 15-Holst, 6-Eensoo, 18-Sepp, 19-Kruusalu (65. 14-Vard), 20-Nurmsaar (65. 8-Karpov), 10-Pärn (68. 13-Kahr), 9-Siim (87. 5-Dzestilov), 17-Astur (90. 7-Ivanov).
Varus: 3-Pere, 8-Karpov, 11-Kreitsberg, 7-Ivanov, 14-Vard, 13-Kahr, 5-Dzestilov.
HÜJK Emmaste: 39-Ventsel, 15-Sillaste, 32-Luhaorg, 3-Laasik, 24-Pärt, 29-Martinson, 17-Jaak Prints (46. 23-Lember), 21-Ottis, 16-Laasberg (65. 14-Tursk), 11-Reinvald, 19-Oja.
Varus: 26-Armas, 14-Tursk, 23-Lember.
Mänguolud: +8, päikespaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 20
Peakohtunik: Rauno Kald
Abikohtunikud: Kristo Värva, Erkki Seinre
6. aprillil kell 16:00 Sillamäe Kalevi kunstmurustaadion (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV II - KOHTLA-JÄRVE JK JÄRVE 4:0 (2:0)
ametlik protokoll
Väravad: 19. Kirill Novikov, 36., 90. Aleksandr Volkov, 59. pen. Denis Vnukov
Hoiatused: 45. Grigori Tipukin, 67. Kirill Davidenko, 81. Konstantin Sarajev
JK Sillamäe Kalev II: 35-Levizi, 27-Aleksejev, 5-Panov, 14-Novikov, 18-Vnukov, 10-Volkov, 17-Lazebnyi, 25-Mironov, 77-Mukhin, 9-Kolipov (61. 13-Kulik), 33-Reginato.
Varus: 1-Lavrentjev, 13-Kulik.
JK Järve: 1-Panfilov, 60-Smolin, 7-Stepanov (69. 2-Šaškov), 3-Vladimirov (39. 17-Ivanjušin), 99-Larin, 22-Vigovski, 5-Juhanson (58. 19-Tomaševski), 80-Naveriani (46. 32-Sarajev), 27-Apet (51. 10-Davidenko), 33-Hlobõstin, 20-Tipukin.
Varus: 16-Gusev, 19-Tomaševski, 17-Ivanjušin, 2-Šaškov, 32-Sarajev, 10-Davidenko.
Mänguolud: +7, vihmane ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 56
Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Riivo Stolts, Silver Sepp
6. aprillil kell 16:00 Maardu linnastaadion (Karjääri 4, Maardu)
MAARDU FC STARBUNKER - TALLINNA FC INFONET II 0:4 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 40. Anton Aristov, 47. Vladimir Malinin, 70. ov. Andrei Borissov, 73. Eduard Golovljov
Hoiatused: 45.+1. Klimentii Boldõrev - 54. Anton Aristov
FC Starbunker: 1-Mamutov, 6-Katsimov (79. 9-Formantšuk), 5-Borissov, 3-Zabelo (77. 13-Gostev), 12-Kovtun (86. 2-Russak), 20-Aasmäe, 11-I. Zelentsov, 8-M. Krivošein (46. 17-Šalabai), 21-Gerasimov (84. 18-Denissov), 7-Abdullajev, 4-Boldõrev.
Varus: 17-Šalabai, 14-A. Zelentsov, 18-Denissov, 2-Russak, 9-Formantšuk, 13-Gostev.
FC Infonet II: 25-M. Zeletsov, 5-Semakhin (84. 24-Varfolomejev), 23-Danilin, 20-Gurtšioglujants, 27-Aristov (71. 18-Artemiev), 77-Malinin, 12-Televinov, 14-Martõnov (70. 10-Vinogradov), 11-Kulik, 17-Valov (80. 19-Kulatšenko), 15-Golovljov (84. 38-Andreitšuk).
Varus: 1-Fokin, 38-Andreitšuk, 19-Kulatšenko, 18-Artemiev, 10-Vinogradov, 24-Varfolomejev.
Mänguolud: +3, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 88
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Ain Alev, Roland Meritee