18

05.2013

13:36

Evald Tipneri karikafinaalis võidutses FC Flora

Täna mängiti teistkordselt välja Evald Tipneri nime kandev Eesti jalgpallikarikas. A. Le Coq Arenal kohtusid Nõmme JK Kalju ja Tallinna FC Flora.

Avavärava lõi FC Flora 15. minutil, pärast video ülevaatust märgiti lööjaks Andre Frolov, kelle tsenderdus seikles mängijate vahelt otse väravasse. 44. minutil viigistas seisu Alo Bärengrub.

Teisel poolajal asus Flora juba 3:1 juhtima, väravad Andre Frolovilt penaltist ja Markus Jürgensonilt suurepärase üksikläbimurde järel ja võitis klubi ajaloo kuuenda Eesti karika, esmakordselt aga Evald Tipneri nime kandva karika.

Evald Tipneri karikafinaal:

18. mail kell 17:00 A. Le Coq Arenal (Asula 4c, Tallinn)
NÕMME JK KALJU - TALLINNA FC FLORA  1:3 (1:1)
Väravad: 44. Alo Bärengrub - 15., 49. pen. Andre Frolov, 59. Markus Jürgenson
Hoiatused: 48., 84. Tihhon Šišov, 70. Alo Bärengrub, 84. Tarmo Neemelo - 52. Sander van de Streek, 59. Markus Jürgenson
Eemaldamine: 84. Tihhon Šišov

JK Kalju: 1-Teleš, 77-Šišov, 3-Koogas, 5-Bärengrub, 7-Puri, 75-Wakui, 19-Toomet (61. 9-Quintieri), 11-Kimbaloula (80. 18-Terehhov), 14-Kallaste, 99-Neemelo, 23-Voskoboinikov (72. 20-Dupikov).
Varus: 69-Aland, 88-Hadžanovic, 9-Quintieri, 20-Dupikov, 18-Terehhov, 6-Rodrigues, 16-Melts.

FC Flora: 21-Meerits, 16-Jürgenson, 6-Mets, 24-Palatu, 22-Baranov, 8-van de Streek, 33-Mööl (69. 11-Sappinen), 25-Frolov, 31-Post (72. 99-Prosa), 9-Alliku, 73-Luigend (75. 18-Logua).
Varus: 12-Toom, 5-Peitre, 34-Mütt, 13-Laabus, 18-Logua, 99-Prosa, 11-Sappinen.

Mänguolud: +20, sombune ilm, teisel poolajal ka paduvihm; muruväljak heas seisukorras.