29

02.2020

10:12

FC Cosmos jõudis ülipõneva heitluse järel poolfinaali

Coolbet saaliliigas selgus neljas poolfinalist, kui FC Cosmos alistas teistkordselt Tartu Ravens Futsal Ares Security meeskonna. Avavaatuse Tartus penaltiseerias võitnud Cosmos suutis eile mängu viimaste minutitega enda kasuks kallutada 5:3.

Marek Naal viis Viimsis toimunud kohtumises Cosmose 12. minutil juhtima, kuid Karl Uiboleht suutis mänguseisu viigistada. Kirill Ianovitskii ja Stepan Tšernoussovi (pildil) tabamuste toel võitis Cosmos avapoolaja 3:1.

Ravensi kaotusseisu vähendas minimaalseks Aleksandr Pruttšenko, kes oli täpne 23. minuti alguses ning Kenn Laasi värav 32. minuti keskel tõi tabloole viiginumbrid.

37. minuti alguses suutis Mark Ivanov taas Cosmose juhtima viia ning viimase palli lõi Ianovitskii Ravensi tühja väravasse minut ja kaheksa sekundit enne lõpusireeni.

Nelja parema seas kohtub Cosmos põhiturniiri võitnud Viimsi FC Smsrahaga. Teise poolfinaalpaari moodustavad Sillamäe Alexela - Narva United FC.