26

04.2018

12:17

FC Flora alistas kindlalt Tallinna Ajaxi

Naiste Meistriliiga kolmandas voorus teenis Tallinna FC Flora 6:0 võidu FC Ajaxi üle.

Mängu esimene värav sündis 22. minutil, kui täpne oli Mari Liis Lillemäe. Enne vaheajapausile minekut suutis Flora oma eduseisu suurendada tänu Katrin Loo (pildil) väravale, kes sai 55. minutil kirja ka oma teise tabamuse.

Teisel poolajal suutsid palli vastaste väravasse lüüa ka Lisette Tammik ja Siret Räämet. Kohtumise lõppseisu ja ühtlasi oma kübaratriki vormistas Loo 85. minutil.

Mängu protokolli saab näha siin.

Selle võiduga tõusis Flora ka liidriks, olles kogunud sarnaselt Pärnuga üheksa punkti, kuid parem väravate vahe annab hetkel eelise Florale. Ajax paikneb ühe punktiga kuuendal kohal.

Naiste Meistriliiga järgmise vooru kohtumised toimuvad juba laupäeval, 28. aprillil.