05

03.2021

21:05

VIDEO│FC Flora teenis ajaloo 11. Superkarika

Tallinnas Sportland Arenal peetud Superkarikafinaalist väljus võitjana Tallinna FC Flora kui Paide Linnameeskond alistati tulemusega 1:0.

Avapoolajal näitasid mõlemad meeskonnad võistluslikku mängu, kuid vastaste väravavahti kumbki võistkond tõsiselt proovile ei pannud. Väravateta viigiga esimene kolmveerandtund ka lõppes.

Teist poolaega alustas esialgu küll teravamalt Paide, kuid sellele vaatamata nõelas otsustavamalt siiski Flora. 51. minutil pääses ohtlikult kaitsjate selja taha jooksma Rauno Sappinen, kuid tema ürituse suutis Mait Toom hea väljatulekuga tõrjuda. Sellele järgnenud nurgalöögist sahises juba Paide väravavõrk, kui skoori avas Sappinen.

See tabamus jäi ka mängu ainukeseks ning Floral õnnestus edukalt kaitsta eelmise hooaja võitu. Flora jaoks oli tegemist ajaloo 11. Superkarika võiduga, Paide osales finaalis esmakordselt.