25

02.2018

19:36

FC Rinopal alistas lisaajal Ravensi ja jõudis poolfinaali

Täna sai Tartus põneva lõpu veerandfinaalseeria, kui Viimsi FC Rinopal alistas kohaliku Ravens Futsal EMÜ SK lisaajal ja jõudis poolfinaali.

Viimsi oli koduväljakul võitnud seeria avamatši ning vajas poolfinaali pääsemiseks veel üht võitu. Kõik algaski plaani kohaselt, sest Rinopal asus seitsmendal minutil Kevin Sooaluste väravast mängu juhtima. Ravens ei andnud alla ning poolajasireeniks olid tablool 1:1 viiginumbrid, sest 19. minutil viigistas mänguseisu Raul Rebane.

Rinopal alustas teist poolaega edukalt, kui Aleksei Titenoki tabamus viis külalised 2:1 juhtima. Kuid seejärel haaras juhtohjad kodumeeskond, kui Kristjan Paapsi väravad 22. ja 28. minutil viisid tartlased 3:2 juhtima. Rinopal suutis viigistada 38. minutil Yury Pronini väravast ning kohtumine läks lisaajale.

Lisaaja esimesel poolajal viis Rinopali juhtima Sergei Kostini (pildil paremal) 44. minuti värav, kuid pärast pooltevahetust lõi Paapsi 46. minutil oma päeva kolmanda värava ning viigistas mänguseisu 4:4-le. Viimane sõna jäi siiski külalistele, kui Rinopali võiduvärava lõi 49. minutil Aleksei Titenok.

Rinopal kohtub poolfinaalseerias põhiturniiri võitnud Tallinna FC Cosmosega. Teises poolfinaalis lähevad vastamisi Narva United FC - Tallinna SK Augur Enemat. Kahe võiduni peetavad poolfinaalseeriad toimuvad 3.-18. märtsini, jalgpalliliit teatab mängude toimumisajad esimesel võimalusel. Kohtumistest näitab otsepilti Õhtuleht.ee.